Apple iPhone 14 Pro Max
Характеристики Apple iPhone 14 Pro Max
Загальне
| Бренд | Apple |
| Модель | iPhone 14 Pro Max |
| Альтернативні назви | A2894 (Міжнародна версія) A2651 (Сполучені Штати Америки) A2893 (Канада, Японія) A2896 (Китай, Гонконг) A2895 (Росія) iphone15,3 (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Середу, 07 Вересня 2022 року |
| Дата старту продажів | Пʼятницю, 16 Вересня 2022 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €469.99 $459.63 £370 |
Дизайн
| Висота | 160.7 мм (6.33 дюйма) |
| Ширина | 77.6 мм (3.06 дюйма) |
| Товщина | 7.9 мм (0.31 дюйма) |
| Вага | 240 г (8.47 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня: Скло Рамка: Нержавіюча сталь Фронт: скло |
| Кольори | Чорний, Золотий, Фіолетовий, Срібний |
| Захист | Пилонепроникний і водостійкий (занурюваний до 6 м на 30 хвилин) |
| Класи захисту | IP68 |
Екран
| Тип екрана | LTPO Super Retina XDR OLED |
| Діагональ екрана | 6.7 дюйма |
| Роздільна здатність | 1290 × 2796 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Співвідношення сторін | 19.5:9 |
| Щільність пікселів | 460 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 88.3% |
| Пікова яскравість | 2000 cd/m² |
| Захисне скло | Скло Ceramic Shield |
| Сенсорний екран | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Dolby Vision HDR10 Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Apple A16 Bionic |
| Кількість ядер | 6 |
| Техпроцес | 5 nm |
| Максимальна частота процесора | 3.46 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 3.46 GHz – Everest 4x 2.02 GHz – Sawtooth |
| Тип пам'яті | LPDDR5 |
| Графічний процесор | Apple A16 Bionic GPU (5 ядер) |
| Оперативна пам'ять | 6GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB, 256GB, 512GB, 1TB |
| Тип накопичувача | NVMe |
| Версії | 128GB 6GB RAM 256GB 6GB RAM 512GB 6GB RAM 1TB 6GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | iOS 16.0, Можна оновити до {0} iOS 26.4 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Три камери | 48 МП, ƒ/1.8, 24 mm ( Ширококутний ), 1.22 μm, 1/1.28" Розмір сенсора Dual-Pixel PDAF Оптична стабілізація зі зсувом сенсора (OIS) 12 МП, ƒ/2.8, 77 mm ( Телеоб'єктив ), 1.0 μm, x3 Оптичний зум, 1/3.5" Розмір сенсора Оптична стабілізація зображення (OIS) PDAF 12 МП, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Ультраширококутний ), 1.4 μm, 1/2.55" Розмір сенсора Dual-Pixel PDAF 3D сканер LiDAR TOF (глибина) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | Подвійний LED-спалах Dual-Tone |
| Можливості | HDR (фото/панорама) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 24/25/30/60 fps 1080p @ 25/30/60/120/240 fps |
| Можливості відео | 10-bit HDR, Dolby Vision HDR (до 60 кадрів/с), ProRes, Стереозапис |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 12 МП, ƒ/1.9, 23 mm ( Ширококутний ), 1.0 μm, 1/3.6" Розмір сенсора Оптична стабілізація зображення (OIS) PDAF |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 24/25/30/60 fps 1080p @ 25/30/60/120 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS |
| Датчики | Датчик глибини/біометричний, SL 3D |
Акумулятор
| Тип | Li-Ion |
| Ємність | 4323 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 15 Вт |
| Підтримка бездротової зарядки | Так |
| Потужність бездротової зарядки | 15 Вт |
| Можливості | Бездротова зарядка MagSafe Бездротова зарядка Qi2 (потрібен iOS 17.2 або новіший) Провідна зарядка від 0 до 50% за 30 хвилин (як зазначено) |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + eSIM + eSIM) Дві SIM-карти (eSIM + eSIM) Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | EV-DO Rev.A 3.1 Mbps, 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b11 (1500), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b21 (1500), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b46 (5200), b48 (3800), b53 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n53 (2500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n258 (26000), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 6 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Мобільна точка доступу |
| Bluetooth | Так, v5.3 |
| USB-порти | Lightning USB 2.0 |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Барометр Компас Face ID Гіроскоп Датчик наближення |
| Додаткові можливості | Apple Pay (сертифіковано Visa, MasterCard, AMEX) Екстрений SOS через супутник (надсилання/отримання SMS) Підтримка Ultra Wideband (UWB) USB Power Delivery 2.0 |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Огляди Apple iPhone 14 Pro Max
Відеоогляди
Фото Apple iPhone 14 Pro Max
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Apple iPhone 14 Pro Max?
Ціна Apple iPhone 14 Pro Max становить €469.99; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Apple iPhone 14 Pro Max?
Apple iPhone 14 Pro Max офіційно представили Пʼятницю, 16 Вересня 2022 року.
-
Чи доступний Apple iPhone 14 Pro Max у продажу?
Так, Apple iPhone 14 Pro Max ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Apple iPhone 14 Pro Max?
Apple iPhone 14 Pro Max важить приблизно 240 грамів.
-
Яка діагональ екрана Apple iPhone 14 Pro Max?
Дисплей Apple iPhone 14 Pro Max має діагональ 6.7 дюйма.
-
Чи підтримує Apple iPhone 14 Pro Max 5G?
Так, Apple iPhone 14 Pro Max підтримує 5G у діапазонах n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n53, n66, n70, n71, n77, n78, n79, n258, n260, n261.
-
Скільки камер має Apple iPhone 14 Pro Max?
Apple iPhone 14 Pro Max має Три камери ззаду та Одна камера для селфі.