CUBOT P60
Характеристики CUBOT P60
Загальне
| Бренд | CUBOT |
| Модель | P60 |
| Дата анонсу | Вівторок, 06 Вересня 2022 року |
| Дата старту продажів | Вівторок, 06 Вересня 2022 року |
| Статус | У продажу |
Дизайн
| Висота | 165 мм (6.50 дюйма) |
| Ширина | 76.3 мм (3.00 дюйма) |
| Товщина | 9 мм (0.35 дюйма) |
| Вага | 198 г (6.98 унції) |
| Кольори | Чорний, Білий |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 6.52 дюйма |
| Роздільна здатність | 720 × 1600 пікселів |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 269 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 81.5% |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | MediaTek Helio P35 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 16 nm |
| Максимальна частота процесора | 2300 MHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.8 GHz – Cortex-A53 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | IMG PowerVR GE8320 |
| Оперативна пам'ять | 6GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB |
| Версії | 128GB 6GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 12 (Snow Cone) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 20 МП ( Ширококутний ), 1.0 μm, 1/2.8" Розмір сенсора 0.3 МП |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Підтримка відео | Так |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 8 МП |
| Підтримка відео | Так |
Акумулятор
| Ємність | 5000 мАг |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Швидкість передачі даних | LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b19 (800), b20 (800), b40 (2300 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 4 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n |
| Bluetooth | Так, v5.0 |
| USB-порти | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Датчик наближення Боковий сканер відбитків пальців |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото CUBOT P60
Найчастіші запитання
-
Коли вийшов CUBOT P60?
CUBOT P60 офіційно представили Вівторок, 06 Вересня 2022 року.
-
Чи доступний CUBOT P60 у продажу?
Так, CUBOT P60 ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить CUBOT P60?
CUBOT P60 важить приблизно 198 грамів.
-
Яка діагональ екрана CUBOT P60?
Дисплей CUBOT P60 має діагональ 6.52 дюйма.
-
Чи підтримує CUBOT P60 5G?
Ні, CUBOT P60 не підтримує 5G.
-
Скільки камер має CUBOT P60?
CUBOT P60 має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.