Doogee S89
Характеристики Doogee S89
Загальне
| Бренд | Doogee |
| Модель | S89 |
| Дата анонсу | Понеділок, 22 Серпня 2022 року |
| Дата старту продажів | Неділю, 28 Серпня 2022 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €280 |
Дизайн
| Висота | 172 мм (6.77 дюйма) |
| Ширина | 86 мм (3.39 дюйма) |
| Товщина | 19.4 мм (0.76 дюйма) |
| Вага | 400 г (14.11 унції) |
| Кольори | Чорний, Помаранчевий |
| Захист | Стійкий до пилу Водостійкість |
| Класи захисту | IP68, IP69K |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 6.3 дюйма |
| Роздільна здатність | 1080 × 2340 пікселів |
| Співвідношення сторін | 19.5:9 |
| Щільність пікселів | 409 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 65.9% |
| Захисне скло | Скло Corning Gorilla Glass, Стійкий до падінь (до 1,5 м), Відповідає MIL-STD-810G |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | MediaTek Helio P90 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 12 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.2 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | Cortex-A55 Cortex-A75 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | IMG PowerVR GM 9446 |
| Оперативна пам'ять | 8GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB |
| Версії | 128GB 8GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 12 (Snow Cone) |
| Сервіси Google Play | Так |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Три камери | 48 МП, ƒ/1.8 ( Ширококутний ) PDAF 8 МП, ƒ/2.2, 130° ( Ультраширококутний ) 20 МП, ƒ/1.8 ( Нічне бачення ) 4 інфрачервоні світлодіоди |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | Подвійний LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1440p fps 1080p fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 16 МП, ƒ/2.0 ( Ширококутний ) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p fps |
Акумулятор
| Ємність | 12000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 33 Вт |
| Підтримка бездротової зарядки | Так |
| Потужність бездротової зарядки | 15 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Так |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 5 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Мобільна точка доступу |
| Bluetooth | Так, v5.1 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| FM-радіо | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас / Магнітометр Датчик відбитків пальців Гіроскоп Датчик наближення |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Doogee S89
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Doogee S89?
Ціна Doogee S89 становить €280; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Doogee S89?
Doogee S89 офіційно представили Неділю, 28 Серпня 2022 року.
-
Чи доступний Doogee S89 у продажу?
Так, Doogee S89 ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Doogee S89?
Doogee S89 важить приблизно 400 грамів.
-
Яка діагональ екрана Doogee S89?
Дисплей Doogee S89 має діагональ 6.3 дюйма.
-
Чи підтримує Doogee S89 5G?
Ні, Doogee S89 не підтримує 5G.
-
Скільки камер має Doogee S89?
Doogee S89 має Три камери ззаду та Одна камера для селфі.
-
Чи працюють сервіси Google Play на Doogee S89?
Так, сервіси Google Play повністю підтримуються на Doogee S89.