Doogee S98
Характеристики Doogee S98
Загальне
| Бренд | Doogee |
| Модель | S98 |
| Дата анонсу | Пʼятницю, 18 Березня 2022 року |
| Дата старту продажів | Понеділок, 28 Березня 2022 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €350 |
Дизайн
| Висота | 172 мм (6.77 дюйма) |
| Ширина | 82 мм (3.23 дюйма) |
| Товщина | 15.5 мм (0.61 дюйма) |
| Вага | 320 г (11.29 унції) |
| Кольори | Чорний, Помаранчевий, Червоний |
| Захист | Стійкий до пилу Водостійкість |
| Класи захисту | IP68, IP69K |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 6.3 дюйма |
| Роздільна здатність | 1080 × 2340 пікселів |
| Співвідношення сторін | 19.5:9 |
| Щільність пікселів | 409 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 69.1% |
| Пікова яскравість | 500 cd/m² |
| Захисне скло | Скло Corning Gorilla Glass, Стійкий до падінь (до 1,5 м), Відповідає MIL-STD-810G |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | MediaTek Helio G96 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 12 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.05 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 2.05 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MC2 |
| Оперативна пам'ять | 8GB |
| Вбудована пам'ять | 256GB |
| Тип накопичувача | UFS 2.2 |
| Версії | 256GB 8GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 12 (Snow Cone) |
| Сервіси Google Play | Так |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Три камери | 64 МП, ƒ/1.8 ( Ширококутний ) PDAF 8 МП, ƒ/2.2, 130° ( Ультраширококутний ) 20 МП, ƒ/1.8 ( Нічне бачення ) 2 інфрачервоні світлодіоди |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | Подвійний LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1440p fps 1080p fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 16 МП, ƒ/2.0 ( Ширококутний ) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p fps |
Акумулятор
| Ємність | 6000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 33 Вт |
| Підтримка бездротової зарядки | Так |
| Потужність бездротової зарядки | 15 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Так |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 5 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Мобільна точка доступу |
| Bluetooth | Так, v5.1 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| FM-радіо | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас / Магнітометр Датчик відбитків пальців Гіроскоп Датчик наближення |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Огляди Doogee S98
Відеоогляди
Фото Doogee S98
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Doogee S98?
Ціна Doogee S98 становить €350; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Doogee S98?
Doogee S98 офіційно представили Понеділок, 28 Березня 2022 року.
-
Чи доступний Doogee S98 у продажу?
Так, Doogee S98 ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Doogee S98?
Doogee S98 важить приблизно 320 грамів.
-
Яка діагональ екрана Doogee S98?
Дисплей Doogee S98 має діагональ 6.3 дюйма.
-
Чи підтримує Doogee S98 5G?
Ні, Doogee S98 не підтримує 5G.
-
Скільки камер має Doogee S98?
Doogee S98 має Три камери ззаду та Одна камера для селфі.
-
Чи працюють сервіси Google Play на Doogee S98?
Так, сервіси Google Play повністю підтримуються на Doogee S98.