Doogee T10S
Характеристики Doogee T10S
Загальне
| Бренд | Doogee |
| Модель | T10S |
| Дата анонсу | Суботу, 01 Липня 2023 року |
| Дата старту продажів | Четвер, 20 Липня 2023 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €180 |
Дизайн
| Товщина | 8.4 мм (0.33 дюйма) |
| Вага | 563 г (19.86 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня панель: алюміній Рамка: Алюміній Фронт: скло |
| Кольори | М'ятно -зелений колір, Синій колір Нептуна, Космічний сірий |
| Особливості дизайну | Підтримка стилуса |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 10.1 дюйма |
| Роздільна здатність | 1200 × 1920 пікселів |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Щільність пікселів | 224 ppi |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Ні |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Unisoc T606 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 12 nm |
| Максимальна частота процесора | 1.6 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 1.6 GHz – Cortex-A75 6x 1.6 GHz – Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MP1 |
| Оперативна пам'ять | 6GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB |
| Тип накопичувача | UFS 2.1 |
| Версії | 128GB 6GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 13 (Tiramisu) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 8 МП |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 5 МП |
| Підтримка відео | Так |
Акумулятор
| Ємність | 6600 мАг |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Швидкість передачі даних | LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так |
| Bluetooth | Так |
| USB-порти | USB Type-C |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Doogee T10S
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Doogee T10S?
Ціна Doogee T10S становить €180; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Doogee T10S?
Doogee T10S офіційно представили Четвер, 20 Липня 2023 року.
-
Чи доступний Doogee T10S у продажу?
Так, Doogee T10S ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Doogee T10S?
Doogee T10S важить приблизно 563 грамів.
-
Яка діагональ екрана Doogee T10S?
Дисплей Doogee T10S має діагональ 10.1 дюйма.
-
Чи підтримує Doogee T10S 5G?
Ні, Doogee T10S не підтримує 5G.
-
Скільки камер має Doogee T10S?
Doogee T10S має Одна камера ззаду та Одна камера для селфі.