Energizer E24
Характеристики Energizer E24
Загальне
| Бренд | Energizer |
| Модель | E24 |
| Дата анонсу | Четвер, 01 Квітня 2021 року |
| Дата старту продажів | Четвер, 01 Квітня 2021 року |
| Статус | Знято з виробництва |
| Ціни | €20 |
Дизайн
| Висота | 125.3 мм (4.93 дюйма) |
| Ширина | 54 мм (2.13 дюйма) |
| Товщина | 14.5 мм (0.57 дюйма) |
| Вага | 105 г (3.70 унції) |
| Кольори | Чорний, Синій, Коричневий, Сірий, Зелений, Білий, Жовтий |
Екран
| Тип екрана | TFT LCD |
| Діагональ екрана | 2.4 дюйма |
| Роздільна здатність | 240 × 320 пікселів |
| Співвідношення сторін | 4:3 |
| Щільність пікселів | 167 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 26.4% |
| Сенсорний екран | Ні |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Unisoc SC6531E |
| Кількість ядер | 1 |
| Техпроцес | 40 nm |
| Максимальна частота процесора | 312 MHz |
| Архітектура CPU | 32-bit |
| Мікроархітектура | ARM926EJ-S |
| Тип пам'яті | PSRAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSD |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Підтримка відео | Так |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
Акумулятор
| Тип | Li-Ion |
| Ємність | 1900 мАг |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Mini-SIM + Micro-SIM) |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Ні |
| Bluetooth | Так, v2.1 |
| USB-порти | Micro-USB |
| USB-можливості | Заряджання через USB |
| Підтримка навігації | Ні |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| FM-радіо | Так |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Energizer E24
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Energizer E24?
Ціна Energizer E24 становить €20; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Energizer E24?
Energizer E24 офіційно представили Четвер, 01 Квітня 2021 року.
-
Чи доступний Energizer E24 у продажу?
Ні, Energizer E24 знято з виробництва. Можна пошукати в неофіційних магазинах, наприклад на eBay.
-
Скільки важить Energizer E24?
Energizer E24 важить приблизно 105 грамів.
-
Яка діагональ екрана Energizer E24?
Дисплей Energizer E24 має діагональ 2.4 дюйма.
-
Чи підтримує Energizer E24 5G?
Ні, Energizer E24 не підтримує 5G.
-
Скільки камер має Energizer E24?
Energizer E24 не має камер.