Energizer U680S
Характеристики Energizer U680S
Загальне
| Бренд | Energizer |
| Модель | U680S |
| Дата анонсу | Вівторок, 01 Червня 2021 року |
| Статус | Знято з виробництва |
| Ціни | €120 |
Дизайн
| Кольори | Чорний, Зелений |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 6.8 дюйма |
| Роздільна здатність | 720 × 1640 пікселів |
| Щільність пікселів | 263 ppi |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Unisoc SC9863A |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 28 nm |
| Максимальна частота процесора | 1.6 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | IMG PowerVR GE8322 |
| Оперативна пам'ять | 2GB |
| Вбудована пам'ять | 32GB |
| Тип накопичувача | eMMC 5.1 |
| Версії | 32GB 2GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDHC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 13 МП Автоспалах 2 МП |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 5 МП |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 7000 мАг |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Micro-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 4 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Функції Wi-Fi | Мобільна точка доступу |
| Bluetooth | Так, v4.0 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GPS |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| FM-радіо | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Датчик наближення |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Energizer U680S
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Energizer U680S?
Ціна Energizer U680S становить €120; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Чи доступний Energizer U680S у продажу?
Ні, Energizer U680S знято з виробництва. Можна пошукати в неофіційних магазинах, наприклад на eBay.
-
Яка діагональ екрана Energizer U680S?
Дисплей Energizer U680S має діагональ 6.8 дюйма.
-
Скільки камер має Energizer U680S?
Energizer U680S має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.