HMD Vibe 4G
Характеристики HMD Vibe 4G
Загальне
| Бренд | HMD |
| Модель | Vibe 4G |
| Дата анонсу | Середу, 24 Квітня 2024 року |
| Дата старту продажів | Вівторок, 04 Червня 2024 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €100 |
Дизайн
| Висота | 163.8 мм (6.45 дюйма) |
| Ширина | 75.2 мм (2.96 дюйма) |
| Товщина | 8.4 мм (0.33 дюйма) |
| Вага | 186 г (6.56 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня: Пластик Рама: Пластик Фронт: скло |
| Кольори | Чорний |
| Захист | Стійкий до пилу Вологозахищений (від бризок води) |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 6.56 дюйма |
| Роздільна здатність | 720 × 1480 пікселів |
| Частота оновлення | 90 Гц |
| Співвідношення сторін | 18.5:9 |
| Щільність пікселів | 251 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 88.7% |
| Пікова яскравість | 600 cd/m² |
| Захисне скло | Загартоване скло |
| Сенсорний екран | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 6 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.4 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 4x 2.4 GHz – Kryo 265 Gold (Cortex-A73) 4x 1.9 GHz – Kryo 265 Silver (Cortex-A53) |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 610 |
| Оперативна пам'ять | 3GB, 6GB |
| Вбудована пам'ять | 64GB, 128GB |
| Версії | 64GB 3GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 14 (Upside Down Cake) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 13 МП ( Ширококутний ) 0.08 МП ( Допоміжний модуль ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 5 МП |
| Підтримка відео | Так |
Акумулятор
| Ємність | 4000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 10 Вт |
Мережі
| SIM-карти | Одна SIM-карта (Nano-SIM) |
| Швидкість передачі даних | LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b2 (1900), b4 (1700), b5 (850), b12 (700), b13 (700), b66 (1700 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 5 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Так, v5.0 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GPS |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| FM-радіо | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Барометр Компас Гіроскоп Датчик наближення |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото HMD Vibe 4G
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує HMD Vibe 4G?
Ціна HMD Vibe 4G становить €100; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов HMD Vibe 4G?
HMD Vibe 4G офіційно представили Вівторок, 04 Червня 2024 року.
-
Чи доступний HMD Vibe 4G у продажу?
Так, HMD Vibe 4G ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить HMD Vibe 4G?
HMD Vibe 4G важить приблизно 186 грамів.
-
Яка діагональ екрана HMD Vibe 4G?
Дисплей HMD Vibe 4G має діагональ 6.56 дюйма.
-
Чи підтримує HMD Vibe 4G 5G?
Ні, HMD Vibe 4G не підтримує 5G.
-
Скільки камер має HMD Vibe 4G?
HMD Vibe 4G має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.