Honor 30 Pro
Характеристики Honor 30 Pro
Загальне
| Бренд | Honor |
| Модель | 30 Pro |
| Альтернативні назви | EBG-AN00 (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Вівторок, 21 Квітня 2020 року |
| Дата старту продажів | Вівторок, 21 Квітня 2020 року |
| Статус | Знято з виробництва |
| Ціни | €670 |
Дизайн
| Висота | 160.3 мм (6.31 дюйма) |
| Ширина | 73.6 мм (2.90 дюйма) |
| Товщина | 8.4 мм (0.33 дюйма) |
| Вага | 186 г (6.56 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня: Скло Рамка: Алюміній Фронт: скло |
| Кольори | Смарагдово -зелений колір, Ісландський морозний колір, Опівночі чорний, Неоновий фіолетовий, Срібло титану |
| Захист | Стійкий до пилу Вологозахищений (від бризок води) |
| Класи захисту | IP54 |
Екран
| Тип екрана | OLED |
| Діагональ екрана | 6.57 дюйма |
| Роздільна здатність | 1080 × 2340 пікселів |
| Співвідношення сторін | 19.5:9 |
| Щільність пікселів | 392 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 89.8% |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | HiSilicon Kirin 990 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 7 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.86 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | ARM Mali-G76 MP16 |
| Оперативна пам'ять | 8GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB, 256GB |
| Тип накопичувача | UFS |
| Версії | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | Nano Memory |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 10 (Quince Tart) |
| Інтерфейс | Magic UI 3 |
| Сервіси Google Play | Ні |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Чотири камери | 40 МП, ƒ/1.8, 27 mm ( Ширококутний ), 1/1.7" Розмір сенсора Оптична стабілізація зображення (OIS) PDAF 8 МП, ƒ/3.4, 125 mm ( Перископний телеоб'єктив ), x5 Оптичний зум Оптична стабілізація зображення (OIS) PDAF 16 МП, ƒ/2.2, 18 mm ( Ультраширококутний ) 0.08 МП ( Допоміжний модуль ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Автоспалах Режим безперервної зйомки Цифровий зум Компенсація експозиції Розпізнавання обличчя Високий динамічний діапазон (HDR) Налаштування ISO Лазерний автофокус Панорама Торкніться для фокусування |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 1920/30/60 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 32 МП, ƒ/2.0, 26 mm ( Ширококутний ), 0.8 μm, 1/2.8" Розмір сенсора 8 МП, ƒ/2.2 ( Ультраширококутний ) |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p 1080p |
| Можливості відео | Gyro-EIS |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 4000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 40 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Так |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b6 (800), b7 (2600), b8 (900), b9 (1800), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 6 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Мобільна точка доступу, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v5.1 |
| USB-порти | USB Type-C 3.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC, QZSS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас / Магнітометр Датчик відбитків пальців Гіроскоп Датчик наближення |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Огляди Honor 30 Pro
Відеоогляди
Фото Honor 30 Pro
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Honor 30 Pro?
Ціна Honor 30 Pro становить €670; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Honor 30 Pro?
Honor 30 Pro офіційно представили Вівторок, 21 Квітня 2020 року.
-
Чи доступний Honor 30 Pro у продажу?
Ні, Honor 30 Pro знято з виробництва. Можна пошукати в неофіційних магазинах, наприклад на eBay.
-
Скільки важить Honor 30 Pro?
Honor 30 Pro важить приблизно 186 грамів.
-
Яка діагональ екрана Honor 30 Pro?
Дисплей Honor 30 Pro має діагональ 6.57 дюйма.
-
Чи підтримує Honor 30 Pro 5G?
Так, Honor 30 Pro підтримує 5G у діапазонах n1, n3, n41, n77, n78, n79.
-
Скільки камер має Honor 30 Pro?
Honor 30 Pro має Чотири камери ззаду та Дві камери для селфі.
-
Чи працюють сервіси Google Play на Honor 30 Pro?
Ні, сервіси Google Play недоступні на Honor 30 Pro.