Honor Pad X8 Pro
Характеристики Honor Pad X8 Pro
Загальне
| Бренд | Honor |
| Модель | Pad X8 Pro |
| Дата анонсу | Середу, 05 Липня 2023 року |
| Дата старту продажів | Середу, 05 Липня 2023 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €130 |
Дизайн
| Висота | 267.3 мм (10.52 дюйма) |
| Ширина | 167.4 мм (6.59 дюйма) |
| Товщина | 6.9 мм (0.27 дюйма) |
| Вага | 495 г (17.46 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня панель: алюміній Рамка: Алюміній Фронт: скло |
| Кольори | Сірий, М’ятний колір, Фіолетовий |
Екран
| Тип екрана | TFT LCD |
| Діагональ екрана | 11.5 дюйма |
| Роздільна здатність | 1200 × 2000 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Співвідношення сторін | 5:3 |
| Щільність пікселів | 203 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 84.1% |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Ні |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 6 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.8 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 4x 2.8 GHz – Cortex-A73 4x 1.9 GHz – Cortex-A53 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 610 |
| Оперативна пам'ять | 4GB, 6GB, 8GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB |
| Версії | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 13 (Tiramisu) |
| Інтерфейс | MagicOS 7.1 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 5 МП, ƒ/2.2 Автофокус (AF) |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 5 МП, ƒ/2.2 |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 7250 мАг |
Мережі
| Мобільні мережі | Ні |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 5 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Функції Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Так, v5.1 |
| USB-порти | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | 6 динаміків, Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Honor Pad X8 Pro
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Honor Pad X8 Pro?
Ціна Honor Pad X8 Pro становить €130; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Honor Pad X8 Pro?
Honor Pad X8 Pro офіційно представили Середу, 05 Липня 2023 року.
-
Чи доступний Honor Pad X8 Pro у продажу?
Так, Honor Pad X8 Pro ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Honor Pad X8 Pro?
Honor Pad X8 Pro важить приблизно 495 грамів.
-
Яка діагональ екрана Honor Pad X8 Pro?
Дисплей Honor Pad X8 Pro має діагональ 11.5 дюйма.
-
Чи підтримує Honor Pad X8 Pro 5G?
Ні, Honor Pad X8 Pro не підтримує 5G.
-
Скільки камер має Honor Pad X8 Pro?
Honor Pad X8 Pro має Одна камера ззаду та Одна камера для селфі.