Honor Win Turbo
Характеристики Honor Win Turbo
Загальне
| Бренд | Honor |
| Модель | Win Turbo |
| Статус | Чутки |
| Ціни | €330 |
Дизайн
| Кольори | Чорний, Синій, Білий |
| Захист | Пило- та водонепроникний (витримує струмені води під високим тиском; занурення до 6 м на 30 хвилин) |
| Класи захисту | IP68, IP69K |
Екран
| Тип екрана | AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.79 дюйма |
| Роздільна здатність | 1200 × 2640 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 427 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 90.6% |
| Пікова яскравість | 8000 cd/m² |
| Захисне скло | Алюмосилікатне скло |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | 1 мільярд кольорів 3840Hz PWM Dimming Ємнісний сенсорний екран HDR Vivid Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | MediaTek Dimensity 8500 Elite |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 4 nm |
| Максимальна частота процесора | 3400 MHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 1x 3.4 GHz – Cortex-A725 3x 3.2 GHz – Cortex-A725 4x 2.2 GHz – Cortex-A725 |
| Тип пам'яті | LPDDR5X |
| Графічний процесор | ARM Mali-G720 MC8 |
| Оперативна пам'ять | 12GB, 16GB |
| Вбудована пам'ять | 256GB, 512GB |
| Тип накопичувача | UFS 4.1 |
| Версії | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
| Інтерфейс | MagicOS 10 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 50 МП, ƒ/1.9 ( Ширококутний ) Оптична стабілізація зображення (OIS) PDAF 5 МП ( Ультраширококутний ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 16 МП, ƒ/2.5 ( Ширококутний ) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 10080 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 80 Вт |
| Можливості | Зворотне дротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 6 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v6.0 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас Гіроскоп Оптичний підекранний сканер відбитків пальців Датчик наближення (ультразвуковий) |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Honor Win Turbo
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Honor Win Turbo?
Ціна Honor Win Turbo становить €330; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Чи доступний Honor Win Turbo у продажу?
Ні, Honor Win Turbo ще не вийшов у продаж.
-
Яка діагональ екрана Honor Win Turbo?
Дисплей Honor Win Turbo має діагональ 6.79 дюйма.
-
Чи підтримує Honor Win Turbo 5G?
Так, Honor Win Turbo підтримує 5G у діапазонах n1, n2.
-
Скільки камер має Honor Win Turbo?
Honor Win Turbo має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.