Honor X7e
Характеристики Honor X7e
Загальне
| Бренд | Honor |
| Модель | X7e |
| Альтернативні назви | LAB-LX1 (Міжнародна версія) LAB-LX3 (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Вівторок, 19 Травня 2026 року |
| Дата старту продажів | Вівторок, 19 Травня 2026 року |
| Статус | Очікується |
| Ціни | €200 |
Дизайн
| Висота | 163.9 мм (6.45 дюйма) |
| Ширина | 75.9 мм (2.99 дюйма) |
| Товщина | 8.3 мм (0.33 дюйма) |
| Вага | 200 г (7.05 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня: Пластик Рама: Пластик Фронт: скло |
| Кольори | Чорний, Синій, Помаранчевий |
| Захист | Пилонепроникний і водостійкий (від бризок води) |
| Класи захисту | IP64 |
Екран
| Тип екрана | TFT LCD |
| Діагональ екрана | 6.61 дюйма |
| Роздільна здатність | 720 × 1604 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 266 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 84.7% |
| Пікова яскравість | 1010 cd/m² |
| Захисне скло | Стійкий до падінь (до 1,8 м) |
| Сенсорний екран | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | MediaTek Helio G81 Ultra |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 12 nm |
| Максимальна частота процесора | 2000 MHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 2.0 GHz – Cortex-A75 6x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 MC2 |
| Оперативна пам'ять | 6GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB, 256GB |
| Версії | 128GB 6GB RAM 256GB 6GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
| Інтерфейс | MagicOS 10 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 50 МП, ƒ/1.8 ( Ширококутний ) Автофокус (AF) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 5 МП, ƒ/2.2 ( Ширококутний ) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 7500 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 45 Вт |
| Можливості | Зворотне дротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Швидкість передачі даних | LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 5 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v5.1 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| FM-радіо | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Датчик наближення Боковий сканер відбитків пальців |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Honor X7e
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Honor X7e?
Ціна Honor X7e становить €200; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли очікується вихід Honor X7e?
Honor X7e вийде Вівторок, 19 Травня 2026 року.
-
Чи доступний Honor X7e у продажу?
Ні, Honor X7e ще не вийшов у продаж.
-
Скільки важить Honor X7e?
Honor X7e важить приблизно 200 грамів.
-
Яка діагональ екрана Honor X7e?
Дисплей Honor X7e має діагональ 6.61 дюйма.
-
Скільки камер має Honor X7e?
Honor X7e має Одна камера ззаду та Одна камера для селфі.