Honor X80i
Характеристики Honor X80i
Загальне
| Бренд | Honor |
| Модель | X80i |
| Альтернативні назви | LNA-AN00 (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Середу, 01 Квітня 2026 року |
| Дата старту продажів | Пʼятницю, 10 Квітня 2026 року |
| Статус | Очікується |
| Ціни | €250 |
Дизайн
| Висота | 157.4 мм (6.20 дюйма) |
| Ширина | 75.4 мм (2.97 дюйма) |
| Товщина | 7.3 мм (0.29 дюйма) |
| Вага | 185 г (6.53 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня: Скло Рамка: Алюміній Фронт: скло |
| Кольори | Чорний, Зелений, Рожевий, Білий |
| Захист | Пилонепроникний і водостійкий (струмені води під високим тиском) |
| Класи захисту | IP66 |
Екран
| Тип екрана | AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.6 дюйма |
| Роздільна здатність | 1200 × 2600 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Співвідношення сторін | 19.5:9 |
| Щільність пікселів | 434 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 90.1% |
| Пікова яскравість | 6500 cd/m² |
| Захисне скло | Алюмосилікатне скло, Стійкий до падінь (до 1,8 м) |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | 1 мільярд кольорів 3840Hz PWM Dimming |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Mediatek Dimensity 6500 Elite |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 6 nm |
| Максимальна частота процесора | 2600 MHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 2.6 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MC2 |
| Оперативна пам'ять | 8GB, 12GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB, 256GB, 512GB |
| Версії | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 50 МП, ƒ/1.8 ( Ширококутний ) PDAF |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 8 МП, ƒ/2.0 ( Ширококутний ) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 7000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 45 Вт |
| Можливості | Зворотне дротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 5 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v6.0 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS (B1I & B1C), GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | Стерео динаміки |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас Оптичний підекранний сканер відбитків пальців Датчик наближення (ультразвуковий) |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Honor X80i
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Honor X80i?
Ціна Honor X80i становить €250; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли очікується вихід Honor X80i?
Honor X80i вийде Пʼятницю, 10 Квітня 2026 року.
-
Чи доступний Honor X80i у продажу?
Ні, Honor X80i ще не вийшов у продаж.
-
Скільки важить Honor X80i?
Honor X80i важить приблизно 185 грамів.
-
Яка діагональ екрана Honor X80i?
Дисплей Honor X80i має діагональ 6.6 дюйма.
-
Чи підтримує Honor X80i 5G?
Так, Honor X80i підтримує 5G у діапазонах n1, n2.
-
Скільки камер має Honor X80i?
Honor X80i має Одна камера ззаду та Одна камера для селфі.