Huawei Enjoy 20e
Характеристики Huawei Enjoy 20e
Загальне
| Бренд | Huawei |
| Модель | Enjoy 20e |
| Альтернативні назви | MLD-AL10 (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Четвер, 28 Жовтня 2021 року |
| Дата старту продажів | Четвер, 11 Листопада 2021 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €130 |
Дизайн
| Висота | 159.1 мм (6.26 дюйма) |
| Ширина | 74.1 мм (2.92 дюйма) |
| Товщина | 9 мм (0.35 дюйма) |
| Вага | 185 г (6.53 унції) |
| Кольори | Чорний, Зелений, Фіолетовий |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 6.3 дюйма |
| Роздільна здатність | 720 × 1600 пікселів |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 278 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 81.3% |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | MediaTek Helio P35 (Міжнародна версія) HiSilicon Kirin 710A (Міжнародна версія) |
| Кількість ядер | 8 (Міжнародна версія) 8 (Міжнародна версія) |
| Техпроцес | 16 nm (Міжнародна версія) 14 nm (Міжнародна версія) |
| Максимальна частота процесора | 2300 MHz (Міжнародна версія) 2.0 GHz (Міжнародна версія) |
| Архітектура CPU | 64-bit (Міжнародна версія) 32-bit (Міжнародна версія) |
| Мікроархітектура | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.8 GHz – Cortex-A53 (Міжнародна версія) Cortex-A73 Cortex-A53 (Міжнародна версія) |
| Тип пам'яті | LPDDR4X (Міжнародна версія) LPDDR4 (Міжнародна версія) |
| Графічний процесор | IMG PowerVR GE8320 (Міжнародна версія) ARM Mali-G51 MP4 (Міжнародна версія) |
| Оперативна пам'ять | 4GB, 6GB |
| Вбудована пам'ять | 64GB, 128GB |
| Версії | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSD |
Програмне забезпечення
| Операційна система | HarmonyOS 2.0 |
| Інтерфейс | EMUI 10.1 |
| Сервіси Google Play | Ні |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 13 МП, ƒ/1.8, 27 mm ( Ширококутний ) 0.08 МП ( Допоміжний модуль ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Автоспалах Режим безперервної зйомки Цифровий зум Компенсація експозиції Розпізнавання обличчя Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама Торкніться для фокусування |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 8 МП, ƒ/2.0 |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 5000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 10 Вт |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 4 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Bluetooth | Так, v5.0 |
| USB-порти | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Датчик відбитків пальців Датчик наближення |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Huawei Enjoy 20e
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Huawei Enjoy 20e?
Ціна Huawei Enjoy 20e становить €130; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Huawei Enjoy 20e?
Huawei Enjoy 20e офіційно представили Четвер, 11 Листопада 2021 року.
-
Чи доступний Huawei Enjoy 20e у продажу?
Так, Huawei Enjoy 20e ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Huawei Enjoy 20e?
Huawei Enjoy 20e важить приблизно 185 грамів.
-
Яка діагональ екрана Huawei Enjoy 20e?
Дисплей Huawei Enjoy 20e має діагональ 6.3 дюйма.
-
Чи підтримує Huawei Enjoy 20e 5G?
Ні, Huawei Enjoy 20e не підтримує 5G.
-
Скільки камер має Huawei Enjoy 20e?
Huawei Enjoy 20e має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.
-
Чи працюють сервіси Google Play на Huawei Enjoy 20e?
Ні, сервіси Google Play недоступні на Huawei Enjoy 20e.