Huawei Mate Xs
Характеристики Huawei Mate Xs
Загальне
| Бренд | Huawei |
| Модель | Mate Xs |
| Альтернативні назви | TAH-N29m (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Четвер, 05 Березня 2020 року |
| Дата старту продажів | Четвер, 05 Березня 2020 року |
| Статус | Знято з виробництва |
| Ціни | €1,950 |
Дизайн
| Висота | 161.3 мм (6.35 дюйма) |
| Ширина | 146.2 мм (5.76 дюйма) |
| Товщина | 5.4 мм (0.21 дюйма) |
| Вага | 300 г (10.58 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня панель: алюміній Рамка: Алюміній Фронт: Пластик |
| Кольори | Міжзоряний блакитний колір |
Екран
| Тип екрана | Складаний AMOLED |
| Діагональ екрана | 8 дюйма |
| Роздільна здатність | 2200 × 2480 пікселів |
| Щільність пікселів | 414 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 86.9% |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | HiSilicon Kirin 990 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 7 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.86 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | ARM Mali-G76 MP16 |
| Оперативна пам'ять | 8GB |
| Вбудована пам'ять | 512GB |
| Тип накопичувача | UFS 2.1 |
| Версії | 512GB 8GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | Nano Memory |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 10 (Quince Tart) |
| Інтерфейс | EMUI 10 |
| Сервіси Google Play | Ні |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Три камери | 40 МП, ƒ/1.8, 27 mm ( Ширококутний ), 1/1.7" Розмір сенсора PDAF 8 МП, ƒ/2.4, 81 mm ( Телеоб'єктив ), x3 Оптичний зум PDAF Оптична стабілізація зображення (OIS) 16 МП, ƒ/2.2, 17 mm ( Ультраширококутний ) Авто-спалах |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | Подвійний LED-спалах Dual-Tone |
| Можливості | Режим безперервної зйомки Компенсація експозиції Розпізнавання облич Високий динамічний діапазон (HDR) Налаштування ISO Оптика Leica Панорама Торкніться для фокусування |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Датчики | 3D ToF сенсор |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Ні |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 4500 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 55 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Так |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G (2+ Gbps DL), LTE Cat21 1400/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b6 (800), b7 (2600), b8 (900), b9 (1800), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n28 (700), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 5 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Мобільна точка доступу, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v5.0 |
| USB-порти | USB Type-C 3.1 |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS, QZSS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Барометр Компас / Магнітометр Датчик відбитків пальців Гіроскоп Датчик наближення |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Огляди Huawei Mate Xs
Відеоогляди
Фото Huawei Mate Xs
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Huawei Mate Xs?
Ціна Huawei Mate Xs становить €1,950; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Huawei Mate Xs?
Huawei Mate Xs офіційно представили Четвер, 05 Березня 2020 року.
-
Чи доступний Huawei Mate Xs у продажу?
Ні, Huawei Mate Xs знято з виробництва. Можна пошукати в неофіційних магазинах, наприклад на eBay.
-
Скільки важить Huawei Mate Xs?
Huawei Mate Xs важить приблизно 300 грамів.
-
Яка діагональ екрана Huawei Mate Xs?
Дисплей Huawei Mate Xs має діагональ 8 дюйма.
-
Чи підтримує Huawei Mate Xs 5G?
Так, Huawei Mate Xs підтримує 5G у діапазонах n1, n3, n28, n38, n41, n77, n78, n79.
-
Скільки камер має Huawei Mate Xs?
Huawei Mate Xs має Три камери ззаду та не має фронтальної камери.
-
Чи працюють сервіси Google Play на Huawei Mate Xs?
Ні, сервіси Google Play недоступні на Huawei Mate Xs.