Huawei nova 8 SE
Характеристики Huawei nova 8 SE
Загальне
| Бренд | Huawei |
| Модель | nova 8 SE |
| Альтернативні назви | JSC-AN00 (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Середу, 11 Листопада 2020 року |
| Дата старту продажів | Середу, 11 Листопада 2020 року |
| Статус | Знято з виробництва |
| Ціни | €330 |
Дизайн
| Висота | 161.1 мм (6.34 дюйма) |
| Ширина | 74.8 мм (2.94 дюйма) |
| Товщина | 7.5 мм (0.30 дюйма) |
| Вага | 178 г (6.28 унції) |
| Кольори | Чорний, Синій, Темно-синій, Срібний |
Екран
| Тип екрана | OLED |
| Діагональ екрана | 6.53 дюйма |
| Роздільна здатність | 1080 × 2400 пікселів |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 403 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 85.4% |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран HDR10 Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | MediaTek Dimensity 720 (Міжнародна версія) MediaTek Dimensity 800U (Міжнародна версія) |
| Кількість ядер | 8 (Міжнародна версія) 8 (Міжнародна версія) |
| Техпроцес | 7 nm (Міжнародна версія) 7 nm (Міжнародна версія) |
| Максимальна частота процесора | 2 GHz (Міжнародна версія) 2.4 GHz (Міжнародна версія) |
| Архітектура CPU | 64-bit (Міжнародна версія) 64-bit (Міжнародна версія) |
| Мікроархітектура | Cortex-A76 Cortex-A55 (Міжнародна версія) Cortex-A76 Cortex-A55 (Міжнародна версія) |
| Тип пам'яті | LPDDR4X (Міжнародна версія) LPDDR4X (Міжнародна версія) |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MC3 (Міжнародна версія) ARM Mali-G57 MC3 (Міжнародна версія) |
| Оперативна пам'ять | 8GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB |
| Версії | 128GB 8GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 10 (Quince Tart) |
| Інтерфейс | EMUI 10.1 |
| Сервіси Google Play | Ні |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Чотири камери | 64 МП, ƒ/1.9, 26 mm ( Ширококутний ) PDAF 8 МП, ƒ/2.4, 17 mm, 120° ( Ультраширококутний ) 2 МП ( Макро ) 0.08 МП ( Допоміжний модуль ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Автоспалах Режим безперервної зйомки Цифровий зум Компенсація експозиції Високий динамічний діапазон (HDR) Налаштування ISO Панорама Торкніться для фокусування |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 16 МП, ƒ/2.0 ( Ширококутний ) |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 3800 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 66 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Так |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b26 (850), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n28 (700), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 5 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Мобільна точка доступу, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v5.1 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS, QZSS |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас / Магнітометр Датчик відбитків пальців Гіроскоп Датчик наближення |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Огляди Huawei nova 8 SE
Відеоогляди
Фото Huawei nova 8 SE
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Huawei nova 8 SE?
Ціна Huawei nova 8 SE становить €330; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Huawei nova 8 SE?
Huawei nova 8 SE офіційно представили Середу, 11 Листопада 2020 року.
-
Чи доступний Huawei nova 8 SE у продажу?
Ні, Huawei nova 8 SE знято з виробництва. Можна пошукати в неофіційних магазинах, наприклад на eBay.
-
Скільки важить Huawei nova 8 SE?
Huawei nova 8 SE важить приблизно 178 грамів.
-
Яка діагональ екрана Huawei nova 8 SE?
Дисплей Huawei nova 8 SE має діагональ 6.53 дюйма.
-
Чи підтримує Huawei nova 8 SE 5G?
Так, Huawei nova 8 SE підтримує 5G у діапазонах n1, n28, n41, n77, n78.
-
Скільки камер має Huawei nova 8 SE?
Huawei nova 8 SE має Чотири камери ззаду та Одна камера для селфі.
-
Чи працюють сервіси Google Play на Huawei nova 8 SE?
Ні, сервіси Google Play недоступні на Huawei nova 8 SE.