Huawei Pura 70
Характеристики Huawei Pura 70
Загальне
| Бренд | Huawei |
| Модель | Pura 70 |
| Альтернативні назви | ADY-LX9 (Міжнародна версія) ADY-AL00 (Міжнародна версія) ADY-AL10 (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Четвер, 18 Квітня 2024 року |
| Дата старту продажів | Понеділок, 06 Травня 2024 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €699.95 |
Дизайн
| Висота | 157.6 мм (6.20 дюйма) |
| Ширина | 74.3 мм (2.93 дюйма) |
| Товщина | 8 мм (0.31 дюйма) |
| Вага | 207 г (7.30 унції) |
| Класи захисту | IP68 |
Екран
| Діагональ екрана | 6.6 дюйма |
| Роздільна здатність | 1256 × 2760 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 460 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 90.1% |
| Пікова яскравість | 2500 cd/m² |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | HiSilicon Kirin 9000S1 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 7 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.49 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 1x 2.49 GHz – TaiShan V120 3x 2.15 GHz – TaiShan V120 4x 1.53 GHz – Cortex-A510 |
| Тип пам'яті | LPDDR5 |
| Графічний процесор | Maleoon 910 |
| Оперативна пам'ять | 12GB |
| Вбудована пам'ять | 256GB, 512GB, 1TB |
| Версії | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 1TB 12GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Три камери | 50 МП, 25 mm ( Ширококутний ), 1/1.3" Розмір сенсора 12 МП, ƒ/3.4, 125 mm ( Перископний телеоб'єктив ), x5 Оптичний зум 13 МП, ƒ/2.2, 13 mm ( Ультраширококутний ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 13 МП, ƒ/2.4 ( Ультраширококутний ) |
| Підтримка відео | Так |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 4900 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 66 Вт |
| Підтримка бездротової зарядки | Так |
| Потужність бездротової зарядки | 50 Вт |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b6 (800), b7 (2600), b8 (900), b9 (1800), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 6 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Так, v5.2 |
| USB-порти | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go DisplayPort 1.2 |
| Підтримка навігації | Так |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| FM-радіо | Ні |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Huawei Pura 70
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Huawei Pura 70?
Ціна Huawei Pura 70 становить €699.95; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Huawei Pura 70?
Huawei Pura 70 офіційно представили Понеділок, 06 Травня 2024 року.
-
Чи доступний Huawei Pura 70 у продажу?
Так, Huawei Pura 70 ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Huawei Pura 70?
Huawei Pura 70 важить приблизно 207 грамів.
-
Яка діагональ екрана Huawei Pura 70?
Дисплей Huawei Pura 70 має діагональ 6.6 дюйма.
-
Чи підтримує Huawei Pura 70 5G?
Так, Huawei Pura 70 підтримує 5G у діапазонах n1, n2.
-
Скільки камер має Huawei Pura 70?
Huawei Pura 70 має Три камери ззаду та Одна камера для селфі.