Huawei Pura 80 Ultra
Характеристики Huawei Pura 80 Ultra
Загальне
| Бренд | Huawei |
| Модель | Pura 80 Ultra |
| Альтернативні назви | LMR-AL10 (Міжнародна версія) LMU-LX9 (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Середу, 11 Червня 2025 року |
| Дата старту продажів | Середу, 11 Червня 2025 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €1,219.53 |
Дизайн
| Висота | 163 мм (6.42 дюйма) |
| Ширина | 76.1 мм (3.00 дюйма) |
| Товщина | 8.3 мм (0.33 дюйма) |
| Вага | 233 г (8.22 унції) |
| Класи захисту | IP68, IP69 |
Екран
| Діагональ екрана | 6.8 дюйма |
| Роздільна здатність | 1276 × 2848 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 459 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 89.7% |
| Пікова яскравість | 3000 cd/m² |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | HiSilicon Kirin 9020 |
| Кількість ядер | 12 |
| Техпроцес | 7 nm |
| Максимальна частота процесора | 2500 MHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 2.50 GHz – TaiShan Big 6x 2.151 GHz – TaiShan Mid 4x 1.60 GHz – Cortex-A510 |
| Тип пам'яті | LPDDR5X |
| Графічний процесор | HiSilicon Maleoon 920 @840 MHz |
| Оперативна пам'ять | 16GB |
| Вбудована пам'ять | 512GB, 1TB |
| Версії | 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Чотири камери | 50 МП, 23 mm ( Ширококутний ), 1.0"-type Розмір сенсора 50 МП, ƒ/2.4, 83 mm ( Перископний телеоб'єктив ), x3.7 Оптичний зум, 1/1.28" Розмір сенсора 12.5 МП, ƒ/3.6, 212 mm ( Перископний телеоб'єктив ), x9.4 Оптичний зум 40 МП, ƒ/2.2, 13 mm ( Ультраширококутний ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 960 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 13 МП, ƒ/2.0 ( Ультраширококутний ) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 240 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly (Міжнародна версія) Li-Poly (China) |
| Ємність | 5170 мАг (Міжнародна версія) 5700 мАг (China) |
| Потужність дротової зарядки | 100 Вт |
| Підтримка бездротової зарядки | Так |
| Потужність бездротової зарядки | 80 Вт |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Дві SIM-карти (Nano-SIM + eSIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G (China only), LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b6 (800), b7 (2600), b8 (900), b9 (1800), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 7 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Bluetooth | Так, v5.2 |
| USB-порти | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go DisplayPort 1.2 |
| Підтримка навігації | Так |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| FM-радіо | Ні |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Огляди Huawei Pura 80 Ultra
Відеоогляди
Фото Huawei Pura 80 Ultra
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Huawei Pura 80 Ultra?
Ціна Huawei Pura 80 Ultra становить €1,219.53; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Huawei Pura 80 Ultra?
Huawei Pura 80 Ultra офіційно представили Середу, 11 Червня 2025 року.
-
Чи доступний Huawei Pura 80 Ultra у продажу?
Так, Huawei Pura 80 Ultra ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Huawei Pura 80 Ultra?
Huawei Pura 80 Ultra важить приблизно 233 грамів.
-
Яка діагональ екрана Huawei Pura 80 Ultra?
Дисплей Huawei Pura 80 Ultra має діагональ 6.8 дюйма.
-
Чи підтримує Huawei Pura 80 Ultra 5G?
Так, Huawei Pura 80 Ultra підтримує 5G у діапазонах n1, n2.
-
Скільки камер має Huawei Pura 80 Ultra?
Huawei Pura 80 Ultra має Чотири камери ззаду та Одна камера для селфі.