Меню

Тема

Мова

Infinix Hot 20 Play 3
Infinix

Infinix Hot 20 Play

  • Операційна система Android 12 XOS 10.6
  • Екран 6.82 дюйм 720x1640 пікселів
  • Акумулятор 6000 мАг
  • Продуктивність 4 ГБ RAM Helio G37
  • Камери 13 МП 1080p
  • Вбудована пам'ять 64/128 ГБ

Характеристики Infinix Hot 20 Play

Загальне

Бренд
Infinix
Модель
Hot 20 Play
Альтернативні назви
X6825
Дата анонсу
Четвер, 13 Жовтня 2022 року
Дата старту продажів
Четвер, 13 Жовтня 2022 року
Статус
У продажу
Ціни
€130

Дизайн

Висота
171 мм (6.73 дюйма)
Ширина
78 мм (3.07 дюйма)
Товщина
8.9 мм (0.35 дюйма)
Вага
209 г (7.37 унції)
Матеріали корпуса
Задня: Пластик
Рама: Пластик
Фронт: Пластик
Кольори
Aurora Green, Фантастичний фіолетовий, Luna Blue, Гонки чорного кольору

Екран

Тип екрана
IPS LCD
Діагональ екрана
6.82 дюйма
Роздільна здатність
720 × 1640 пікселів
Частота оновлення
90 Гц
Щільність пікселів
263 ppi
Співвідношення екрана до корпуса
≈ 82.8%
Пікова яскравість
500 cd/m²
Сенсорний екран
Так
Безрамковий дисплей
Так
Особливості екрана
Ємнісний сенсорний екран
Багатодотиковий дисплей

Апаратне забезпечення

Чипсет
MediaTek Helio G37
Кількість ядер
8
Техпроцес
12 nm
Максимальна частота процесора
2.3 GHz
Архітектура CPU
64-bit
Мікроархітектура
4x 2.3 GHz – Cortex-A53
4x 1.8 GHz – Cortex-A53
Тип пам'яті
LPDDR4X
Графічний процесор
IMG PowerVR GE8320
Оперативна пам'ять
4GB
Вбудована пам'ять
64GB, 128GB
Версії
64GB 4GB RAM
128GB 4GB RAM
Розширення пам'яті
Так
Слоти
microSDXC

Програмне забезпечення

Операційна система
Android 12 (Snow Cone)
Інтерфейс
XOS 10.6

Основна камера

Підтримка камер
Так
Дві камери
13 МП, ƒ/1.8 ( Ширококутний ), 1.12 μm, 1/3.1" Розмір сенсора
Автофокус (AF)

0.08 МП ( Допоміжний модуль )
Підтримка спалаху
Так
Тип спалаху
Quad-LED спалах
Підтримка відео
Так
Роздільна здатність відео
1080p @ 30 fps

Фронтальна камера

Підтримка камер
Так
Одна камера
8 МП
Підтримка спалаху
Так
Тип спалаху
Подвійний LED-спалах
Підтримка відео
Так
Роздільна здатність відео
1080p @ 30 fps

Акумулятор

Ємність
6000 мАг
Потужність дротової зарядки
18 Вт
Підтримка швидкої зарядки
Так

Мережі

SIM-карти
Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM)
Підтримка VoLTE
Так
Швидкість передачі даних
LTE, HSPA
Діапазони 2G
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
Діапазони 3G
HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz
Діапазони 4G
LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz)

Підключення

Підтримка Wi-Fi
Так ( Wi-Fi 5 )
Стандарти Wi-Fi
802.11/a/b/g/n/ac
Функції Wi-Fi
Dual-band, Мобільна точка доступу
Bluetooth
Так
USB-порти
USB Type-C 2.0
USB On-The-Go
USB-можливості
Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS)
Підтримка навігації
Так
Функції навігації
GPS
Підтримка NFC
Ні

Мультимедіа

Динаміки
Так
Аудіороз'єм 3,5 мм
Так
Аудіо
Стерео динаміки
FM-радіо
Так

Можливості

Датчики
Акселерометр
Компас / Магнітометр
Датчик відбитків пальців
Гіроскоп
Датчик наближення

Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.

Фото Infinix Hot 20 Play

Найчастіші запитання

Скільки коштує Infinix Hot 20 Play?

Ціна Infinix Hot 20 Play становить €130; вона може змінюватися найближчим часом.

Коли вийшов Infinix Hot 20 Play?

Infinix Hot 20 Play офіційно представили Четвер, 13 Жовтня 2022 року.

Чи доступний Infinix Hot 20 Play у продажу?

Так, Infinix Hot 20 Play ще виробляють, тож він доступний у магазинах.

Скільки важить Infinix Hot 20 Play?

Infinix Hot 20 Play важить приблизно 209 грамів.

Яка діагональ екрана Infinix Hot 20 Play?

Дисплей Infinix Hot 20 Play має діагональ 6.82 дюйма.

Чи підтримує Infinix Hot 20 Play 5G?

Ні, Infinix Hot 20 Play не підтримує 5G.

Скільки камер має Infinix Hot 20 Play?

Infinix Hot 20 Play має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.