Infinix Hot 70
Характеристики Infinix Hot 70
Загальне
| Бренд | Infinix |
| Модель | Hot 70 |
| Статус | Чутки |
| Ціни | €130 |
Дизайн
| Висота | 167.9 мм (6.61 дюйма) |
| Ширина | 79.1 мм (3.11 дюйма) |
| Товщина | 7.5 мм (0.30 дюйма) |
| Вага | 195 г (6.88 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня: Пластик Рама: Пластик Фронт: скло |
| Кольори | Чорний, Синій, Помаранчевий, Срібний |
| Захист | Стійкість до падінь (до 1,5 м) Пилонепроникний і водостійкий (від бризок води) |
| Класи захисту | IP64 |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 6.78 дюйма |
| Роздільна здатність | 720 × 1576 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Співвідношення сторін | 19.5:9 |
| Щільність пікселів | 256 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 84.4% |
| Пікова яскравість | 700 cd/m² |
Апаратне забезпечення
| Оперативна пам'ять | 4GB, 6GB, 8GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB |
| Версії | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
| Інтерфейс | XOS 16 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 50 МП, ƒ/1.9 ( Ширококутний ) Автофокус (AF) 2 МП ( Допоміжний модуль ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | Подвійний LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 8 МП, ƒ/2.0 ( Ширококутний ) |
| Підтримка відео | Так |
Акумулятор
| Ємність | 6000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 45 Вт |
| Можливості | Обхідна зарядка Зворотне дротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Швидкість передачі даних | LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 5 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Функції Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Так, v5.4 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GPS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| FM-радіо | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас Гіроскоп Датчик наближення Боковий сканер відбитків пальців |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Infinix Hot 70
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Infinix Hot 70?
Ціна Infinix Hot 70 становить €130; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Чи доступний Infinix Hot 70 у продажу?
Ні, Infinix Hot 70 ще не вийшов у продаж.
-
Скільки важить Infinix Hot 70?
Infinix Hot 70 важить приблизно 195 грамів.
-
Яка діагональ екрана Infinix Hot 70?
Дисплей Infinix Hot 70 має діагональ 6.78 дюйма.
-
Скільки камер має Infinix Hot 70?
Infinix Hot 70 має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.