Lava Blaze Nxt
Характеристики Lava Blaze Nxt
Загальне
| Бренд | Lava |
| Модель | Blaze Nxt |
| Дата анонсу | Пʼятницю, 25 Листопада 2022 року |
| Дата старту продажів | Пʼятницю, 02 Грудня 2022 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €110 |
Дизайн
| Висота | 164.8 мм (6.49 дюйма) |
| Ширина | 76.3 мм (3.00 дюйма) |
| Товщина | 8.9 мм (0.35 дюйма) |
| Вага | 203 г (7.16 унції) |
| Кольори | Скло блакитного кольору, Скло зеленого кольору, Скло червоного кольору |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 6.52 дюйма |
| Роздільна здатність | 720 × 1600 пікселів |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 269 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 81.6% |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | MediaTek Helio G37 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 12 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.3 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.8 GHz – Cortex-A53 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | IMG PowerVR GE8320 |
| Оперативна пам'ять | 4GB |
| Вбудована пам'ять | 64GB |
| Тип накопичувача | eMMC 5.1 |
| Версії | 64GB 4GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 12 (Snow Cone) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 13 МП ( Ширококутний ) Автофокус (AF) 2 МП |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 8 МП |
| Підтримка відео | Так |
Акумулятор
| Тип | Li-Ion |
| Ємність | 5000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 10 Вт |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 900 / 1800 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 5 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/b/g/n/ac |
| Функції Wi-Fi | Мобільна точка доступу |
| Bluetooth | Так, v5.0 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GPS |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| FM-радіо | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Датчик відбитків пальців Датчик наближення |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Lava Blaze Nxt
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Lava Blaze Nxt?
Ціна Lava Blaze Nxt становить €110; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Lava Blaze Nxt?
Lava Blaze Nxt офіційно представили Пʼятницю, 02 Грудня 2022 року.
-
Чи доступний Lava Blaze Nxt у продажу?
Так, Lava Blaze Nxt ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Lava Blaze Nxt?
Lava Blaze Nxt важить приблизно 203 грамів.
-
Яка діагональ екрана Lava Blaze Nxt?
Дисплей Lava Blaze Nxt має діагональ 6.52 дюйма.
-
Чи підтримує Lava Blaze Nxt 5G?
Ні, Lava Blaze Nxt не підтримує 5G.
-
Скільки камер має Lava Blaze Nxt?
Lava Blaze Nxt має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.