Lava Bold N2 Lite
Характеристики Lava Bold N2 Lite
Загальне
| Бренд | Lava |
| Модель | Bold N2 Lite |
| Дата анонсу | Середу, 01 Квітня 2026 року |
| Дата старту продажів | Пʼятницю, 10 Квітня 2026 року |
| Статус | Очікується |
| Ціни | €70 |
Дизайн
| Кольори | Синій, Золотий |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 6.75 дюйма |
| Роздільна здатність | 720 × 1600 пікселів |
| Частота оновлення | 90 Гц |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 260 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 87.6% |
| Сенсорний екран | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Unisoc SC9863A |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 28 nm |
| Максимальна частота процесора | 1.6 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | IMG PowerVR GE8322 |
| Оперативна пам'ять | 3GB |
| Вбудована пам'ять | 64GB |
| Версії | 64GB 3GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 13 МП |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 5 МП |
| Підтримка відео | Так |
Акумулятор
| Тип | Li-Ion |
| Ємність | 5000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 10 Вт |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Швидкість передачі даних | LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 5 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Так, v4.2 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GLONASS, GPS |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| FM-радіо | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Датчик наближення Боковий сканер відбитків пальців |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Lava Bold N2 Lite
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Lava Bold N2 Lite?
Ціна Lava Bold N2 Lite становить €70; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли очікується вихід Lava Bold N2 Lite?
Lava Bold N2 Lite вийде Пʼятницю, 10 Квітня 2026 року.
-
Чи доступний Lava Bold N2 Lite у продажу?
Ні, Lava Bold N2 Lite ще не вийшов у продаж.
-
Яка діагональ екрана Lava Bold N2 Lite?
Дисплей Lava Bold N2 Lite має діагональ 6.75 дюйма.
-
Скільки камер має Lava Bold N2 Lite?
Lava Bold N2 Lite має Одна камера ззаду та Одна камера для селфі.