Lava Z40
Характеристики Lava Z40
Загальне
| Бренд | Lava |
| Модель | Z40 |
| Дата анонсу | Пʼятницю, 01 Березня 2019 року |
| Дата старту продажів | Пʼятницю, 01 Березня 2019 року |
| Статус | Знято з виробництва |
| Ціни | ₹3,500 |
Дизайн
| Висота | 125.5 мм (4.94 дюйма) |
| Ширина | 63.9 мм (2.52 дюйма) |
| Товщина | 11.7 мм (0.46 дюйма) |
| Вага | 120 г (4.23 унції) |
| Кольори | Глянсовий чорний, Золотий |
Екран
| Тип екрана | TN TFT LCD |
| Діагональ екрана | 4 дюйма |
| Роздільна здатність | 480 × 800 пікселів |
| Співвідношення сторін | 5:3 |
| Щільність пікселів | 233 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 56.8% |
| Захисне скло | Скло Corning Gorilla Glass |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Unisoc SC9832E |
| Кількість ядер | 4 |
| Техпроцес | 28 nm |
| Максимальна частота процесора | 1400 MHz |
| Мікроархітектура | 4x 1.4 GHz – Cortex-A53 |
| Тип пам'яті | LPDDR3 |
| Графічний процесор | ARM Mali-T820 MP1 |
| Оперативна пам'ять | 1GB |
| Вбудована пам'ять | 8GB |
| Версії | 8GB 1GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 8.1 (Oreo) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 2 МП |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 720p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 2 МП |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
Акумулятор
| Тип | Li-Ion |
| Ємність | 2250 мАг |
| Знімність | Знімний |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| Діапазони 2G | GSM: 900 / 1800 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 4 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Функції Wi-Fi | Мобільна точка доступу, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v4.2 |
| USB-порти | Micro-USB 2.0 |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GPS, BDS, GLONASS |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| FM-радіо | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Lava Z40
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Lava Z40?
Ціна Lava Z40 становить ₹3,500; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Lava Z40?
Lava Z40 офіційно представили Пʼятницю, 01 Березня 2019 року.
-
Чи доступний Lava Z40 у продажу?
Ні, Lava Z40 знято з виробництва. Можна пошукати в неофіційних магазинах, наприклад на eBay.
-
Скільки важить Lava Z40?
Lava Z40 важить приблизно 120 грамів.
-
Яка діагональ екрана Lava Z40?
Дисплей Lava Z40 має діагональ 4 дюйма.
-
Скільки камер має Lava Z40?
Lava Z40 має Одна камера ззаду та Одна камера для селфі.