Lenovo A7
Характеристики Lenovo A7
Загальне
| Бренд | Lenovo |
| Модель | A7 |
| Альтернативні назви | L19111 (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Суботу, 13 Квітня 2019 року |
| Дата старту продажів | Суботу, 13 Квітня 2019 року |
| Статус | Знято з виробництва |
| Ціни | €100 |
Дизайн
| Висота | 155 мм (6.10 дюйма) |
| Ширина | 75 мм (2.95 дюйма) |
| Товщина | 12 мм (0.47 дюйма) |
| Вага | 172 г (6.07 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня: Пластик Рама: Пластик Фронт: скло |
| Кольори | Чорний, Синій |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 6.09 дюйма |
| Роздільна здатність | 720 × 1560 пікселів |
| Співвідношення сторін | 19.5:9 |
| Щільність пікселів | 282 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 78.3% |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Unisoc SC9863A |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 28 nm |
| Максимальна частота процесора | 1.6 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | IMG PowerVR GE8322 |
| Оперативна пам'ять | 4GB |
| Вбудована пам'ять | 64GB |
| Тип накопичувача | eMMC 5.1 |
| Версії | 64GB 4GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 9.0 (Pie) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 13 МП ( Ширококутний ), 1.12 μm, 1/3.1" Розмір сенсора PDAF 2 МП ( Допоміжний модуль ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Автоспалах Режим безперервної зйомки Цифровий зум Компенсація експозиції Розпізнавання облич Високий динамічний діапазон (HDR) Торкніться для фокусування |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 5 МП |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 4000 мАг |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 4 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Функції Wi-Fi | Мобільна точка доступу |
| Bluetooth | Так, v4.2 |
| USB-порти | Micro-USB 2.0 |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GPS |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| FM-радіо | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Датчик відбитків пальців Датчик наближення |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Огляди Lenovo A7
Відеоогляди
Фото Lenovo A7
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Lenovo A7?
Ціна Lenovo A7 становить €100; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Lenovo A7?
Lenovo A7 офіційно представили Суботу, 13 Квітня 2019 року.
-
Чи доступний Lenovo A7 у продажу?
Ні, Lenovo A7 знято з виробництва. Можна пошукати в неофіційних магазинах, наприклад на eBay.
-
Скільки важить Lenovo A7?
Lenovo A7 важить приблизно 172 грамів.
-
Яка діагональ екрана Lenovo A7?
Дисплей Lenovo A7 має діагональ 6.09 дюйма.
-
Скільки камер має Lenovo A7?
Lenovo A7 має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.