Lenovo Tab M8 (HD)
Характеристики Lenovo Tab M8 (HD)
Загальне
| Бренд | Lenovo |
| Модель | Tab M8 (HD) |
| Альтернативні назви | TB-8505X (Міжнародна версія) TB-8505F (Міжнародна версія) TB-8505FS (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Вівторок, 01 Жовтня 2019 року |
| Дата старту продажів | Вівторок, 01 Жовтня 2019 року |
| Статус | Знято з виробництва |
| Ціни | €140 |
Дизайн
| Висота | 199.1 мм (7.84 дюйма) |
| Ширина | 121.8 мм (4.80 дюйма) |
| Товщина | 8.2 мм (0.32 дюйма) |
| Вага | 305 г (10.76 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня панель: алюміній Рамка: Алюміній Фронт: скло |
| Кольори | Залізо -сірий колір, Платиново -сірий колір |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 8 дюйма |
| Роздільна здатність | 800 × 1280 пікселів |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Щільність пікселів | 189 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 76.5% |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | MediaTek Helio A22 |
| Кількість ядер | 4 |
| Техпроцес | 16 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.0 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | Cortex-A53 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | IMG PowerVR |
| Оперативна пам'ять | 2GB, 3GB |
| Вбудована пам'ять | 16GB, 32GB |
| Тип накопичувача | eMMC 5.1 |
| Версії | 16GB 2GB RAM 32GB 3GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 9.0 (Pie) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 5 МП Автоспалах |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 2 МП |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 720p |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 5000 мАг |
| Знімність | Незнімний |
Мережі
| SIM-карти | Одна SIM-карта (Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | LTE - cellular model only, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b19 (800), b20 (800), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 5 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Мобільна точка доступу, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v5.0 |
| USB-порти | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GPS, BDS, GLONASS |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| FM-радіо | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Датчик наближення |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Огляди Lenovo Tab M8 (HD)
Відеоогляди
Фото Lenovo Tab M8 (HD)
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Lenovo Tab M8 (HD)?
Ціна Lenovo Tab M8 (HD) становить €140; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Lenovo Tab M8 (HD)?
Lenovo Tab M8 (HD) офіційно представили Вівторок, 01 Жовтня 2019 року.
-
Чи доступний Lenovo Tab M8 (HD) у продажу?
Ні, Lenovo Tab M8 (HD) знято з виробництва. Можна пошукати в неофіційних магазинах, наприклад на eBay.
-
Скільки важить Lenovo Tab M8 (HD)?
Lenovo Tab M8 (HD) важить приблизно 305 грамів.
-
Яка діагональ екрана Lenovo Tab M8 (HD)?
Дисплей Lenovo Tab M8 (HD) має діагональ 8 дюйма.
-
Скільки камер має Lenovo Tab M8 (HD)?
Lenovo Tab M8 (HD) має Одна камера ззаду та Одна камера для селфі.