Motorola Edge+ (2023)
Характеристики Motorola Edge+ (2023)
Загальне
| Бренд | Motorola |
| Модель | Edge+ (2023) |
| Дата анонсу | Вівторок, 02 Травня 2023 року |
| Дата старту продажів | Пʼятницю, 19 Травня 2023 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | $249.99 |
Дизайн
| Висота | 161.2 мм (6.35 дюйма) |
| Ширина | 74 мм (2.91 дюйма) |
| Товщина | 8.6 мм (0.34 дюйма) |
| Вага | 203 г (7.16 унції) |
| Класи захисту | IP68 |
Екран
| Діагональ екрана | 6.67 дюйма |
| Роздільна здатність | 1080 × 2400 пікселів |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 395 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 90% |
| Пікова яскравість | 1300 cd/m² |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 4 nm |
| Максимальна частота процесора | 3.36 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 1x 3.36 GHz – Cortex-X3 2x 2.8 GHz – Cortex-A715 2x 2.8 GHz – Cortex-A710 3x 2.0 GHz – Cortex-A510 |
| Тип пам'яті | LPDDR5X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 740 |
| Оперативна пам'ять | 8GB |
| Вбудована пам'ять | 512GB |
| Тип накопичувача | UFS 4.0 |
| Версії | 512GB 8GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 13 (Tiramisu), Можна оновити до {0} Android 14 (Upside Down Cake) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Три камери | 50 МП, ƒ/1.8 ( Ширококутний ), 1.0 μm, 1/1.55" Розмір сенсора 12 МП, ƒ/1.6 ( Телеоб'єктив ), 1.22 μm, x2 Оптичний зум, 1/2.93" Розмір сенсора 50 МП, ƒ/2.2, 114° ( Ультраширококутний ), 0.64 μm, 1/2.76" Розмір сенсора |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | Подвійний LED-спалах |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 60 МП, ƒ/2.2 ( Ширококутний ), 0.61 μm, 1/2.8" Розмір сенсора |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 5100 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 68 Вт |
| Підтримка бездротової зарядки | Так |
| Потужність бездротової зарядки | 15 Вт |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + eSIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 7 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Bluetooth | Так, v5.3 |
| USB-порти | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go DisplayPort 1.4 |
| Підтримка навігації | Так |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| FM-радіо | Ні |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Motorola Edge+ (2023)
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Motorola Edge+ (2023)?
Ціна Motorola Edge+ (2023) становить $249.99; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Motorola Edge+ (2023)?
Motorola Edge+ (2023) офіційно представили Пʼятницю, 19 Травня 2023 року.
-
Чи доступний Motorola Edge+ (2023) у продажу?
Так, Motorola Edge+ (2023) ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Motorola Edge+ (2023)?
Motorola Edge+ (2023) важить приблизно 203 грамів.
-
Яка діагональ екрана Motorola Edge+ (2023)?
Дисплей Motorola Edge+ (2023) має діагональ 6.67 дюйма.
-
Чи підтримує Motorola Edge+ (2023) 5G?
Так, Motorola Edge+ (2023) підтримує 5G у діапазонах n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Скільки камер має Motorola Edge+ (2023)?
Motorola Edge+ (2023) має Три камери ззаду та Одна камера для селфі.