Motorola Razr 70+
Характеристики Motorola Razr 70+
Загальне
| Бренд | Motorola |
| Модель | Razr 70+ |
| Дата анонсу | Середу, 29 Квітня 2026 року |
| Дата старту продажів | Середу, 29 Квітня 2026 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €1,150 |
Дизайн
| Висота | 171.4 мм (6.75 дюйма) |
| Ширина | 74 мм (2.91 дюйма) |
| Товщина | 7.1 мм (0.28 дюйма) |
| Вага | 189 г (6.67 унції) |
| Матеріали корпуса | Фронт: Gorilla Glass Victus (Складений) Фронт: Пластик (Розкладений) Шарнір: титан |
| Кольори | Зелений |
| Класи захисту | IP48 |
Екран
| Тип екрана | Складаний LTPO AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.9 дюйма |
| Роздільна здатність | 1084 × 2640 пікселів |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Щільність пікселів | 414 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 85.1% |
| Пікова яскравість | 3000 cd/m² |
| Захисне скло | Скло Corning Gorilla Glass Victus |
| Сенсорний екран | Так |
| Особливості екрана | 1 мільярд кольорів Ємнісний сенсорний екран Dolby Vision HDR10+ Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 4 nm |
| Максимальна частота процесора | 3.0 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 1x 3.0 GHz – Cortex-X4 4x 2.8 GHz – Cortex-A720 3x 2.0 GHz – Cortex-A520 |
| Тип пам'яті | LPDDR5X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 735 |
| Оперативна пам'ять | 12GB |
| Вбудована пам'ять | 256GB |
| Тип накопичувача | UFS 4.0 |
| Версії | 256GB 12GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 50 МП, ƒ/1.8 ( Ширококутний ), 0.8 μm, 1/1.95" Розмір сенсора Оптична стабілізація зображення (OIS) PDAF 50 МП, ƒ/2.0, 122° ( Ультраширококутний ), 1.28 μm, 1/2.76" Розмір сенсора |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Можливості відео | Dolby Vision, HDR10+ |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 32 МП, ƒ/2.4 ( Ширококутний ), 0.7 μm |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Акумулятор
| Ємність | 4500 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 45 Вт |
| Підтримка бездротової зарядки | Так |
| Потужність бездротової зарядки | 15 Вт |
| Можливості | Зворотне дротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + eSIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 7 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Функції Wi-Fi | Tri-band |
| Bluetooth | Так, v5.4 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | Dolby Atmos, Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Барометр Компас Гіроскоп Боковий сканер відбитків пальців |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Motorola Razr 70+
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Motorola Razr 70+?
Ціна Motorola Razr 70+ становить €1,150; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Motorola Razr 70+?
Motorola Razr 70+ офіційно представили Середу, 29 Квітня 2026 року.
-
Чи доступний Motorola Razr 70+ у продажу?
Так, Motorola Razr 70+ ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Motorola Razr 70+?
Motorola Razr 70+ важить приблизно 189 грамів.
-
Яка діагональ екрана Motorola Razr 70+?
Дисплей Motorola Razr 70+ має діагональ 6.9 дюйма.
-
Чи підтримує Motorola Razr 70+ 5G?
Так, Motorola Razr 70+ підтримує 5G у діапазонах n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Скільки камер має Motorola Razr 70+?
Motorola Razr 70+ має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.