Nokia C10
Характеристики Nokia C10
Загальне
| Бренд | Nokia |
| Модель | C10 |
| Альтернативні назви | TA-1342 (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Четвер, 08 Квітня 2021 року |
| Дата старту продажів | Вівторок, 29 Червня 2021 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €80 |
Дизайн
| Висота | 169.9 мм (6.69 дюйма) |
| Ширина | 77.9 мм (3.07 дюйма) |
| Товщина | 8.8 мм (0.35 дюйма) |
| Вага | 191 г (6.74 унції) |
| Кольори | Сірий, Світло-фіолетовий |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 6.52 дюйма |
| Роздільна здатність | 720 × 1600 пікселів |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 269 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 77.5% |
| Пікова яскравість | 400 cd/m² |
| Захисне скло | скло Panda |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Unisoc SC7331E |
| Кількість ядер | 4 |
| Техпроцес | 28 nm |
| Максимальна частота процесора | 1.3 GHz |
| Архітектура CPU | 32-bit |
| Мікроархітектура | Cortex-A7 |
| Тип пам'яті | LPDDR3 |
| Графічний процесор | ARM Mali-400 MP2 |
| Оперативна пам'ять | 1GB, 2GB |
| Вбудована пам'ять | 16GB, 32GB |
| Тип накопичувача | eMMC 5.1 |
| Версії | 16GB 1GB RAM 16GB 2GB RAM 32GB 1GB RAM 32GB 2GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 5 МП, ƒ/2.2 |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Цифровий зум |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 720p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 5 МП, ƒ/2.2 |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 720p fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Ion |
| Ємність | 3000 мАг |
| Знімність | Знімний |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Ні |
| Швидкість передачі даних | HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 4 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Функції Wi-Fi | Мобільна точка доступу |
| Bluetooth | Так, v4.2 |
| USB-порти | Micro-USB 2.0 |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GPS |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| FM-радіо | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Датчик наближення |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Огляди Nokia C10
Відеоогляди
Фото Nokia C10
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Nokia C10?
Ціна Nokia C10 становить €80; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Nokia C10?
Nokia C10 офіційно представили Вівторок, 29 Червня 2021 року.
-
Чи доступний Nokia C10 у продажу?
Так, Nokia C10 ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Nokia C10?
Nokia C10 важить приблизно 191 грамів.
-
Яка діагональ екрана Nokia C10?
Дисплей Nokia C10 має діагональ 6.52 дюйма.
-
Чи підтримує Nokia C10 5G?
Ні, Nokia C10 не підтримує 5G.
-
Скільки камер має Nokia C10?
Nokia C10 має Одна камера ззаду та Одна камера для селфі.