OnePlus 9
Характеристики OnePlus 9
Загальне
| Бренд | OnePlus |
| Модель | 9 |
| Альтернативні назви | LE2113 (Міжнародна версія) LE2111 (Міжнародна версія) LE2110 (Міжнародна версія) LE2117 (Міжнародна версія) LE2115 (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Вівторок, 23 Березня 2021 року |
| Дата старту продажів | Пʼятницю, 26 Березня 2021 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €123.27 $179 £240 |
Дизайн
| Висота | 160 мм (6.30 дюйма) |
| Ширина | 74.2 мм (2.92 дюйма) |
| Товщина | 8.7 мм (0.34 дюйма) |
| Вага | 192 г (6.77 унції) |
| Класи захисту | IP68 |
Екран
| Діагональ екрана | 6.55 дюйма |
| Роздільна здатність | 1080 × 2400 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 402 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 87.6% |
| Пікова яскравість | 1100 cd/m² |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 5 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.84 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR5 |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 660 |
| Оперативна пам'ять | 8GB, 12GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB, 256GB |
| Тип накопичувача | UFS 3.1 |
| Версії | 128GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 11 (Red Velvet Cake), Можна оновити до {0} Android 13 (Tiramisu) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Три камери | 48 МП, ƒ/1.8, 23 mm ( Ширококутний ), 1.12 μm, 1/1.43" Розмір сенсора 50 МП, ƒ/2.2, 14 mm ( Ультраширококутний ), 1.0 μm, 1/1.56" Розмір сенсора 2 МП, ƒ/2.4 ( Монохромний модуль ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | Подвійний LED-спалах |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 16 МП, ƒ/2.4 ( Ширококутний ), 1.0 μm, 1/3.06" Розмір сенсора |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 4500 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 65 Вт |
| Підтримка бездротової зарядки | Так |
| Потужність бездротової зарядки | 15 Вт |
Мережі
| SIM-карти | Одна SIM-карта (Nano-SIM) Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 6 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Так, v5.2 |
| USB-порти | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| Підтримка навігації | Так |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| FM-радіо | Ні |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Огляди OnePlus 9
Відеоогляди
Фото OnePlus 9
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує OnePlus 9?
Ціна OnePlus 9 становить €123.27; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов OnePlus 9?
OnePlus 9 офіційно представили Пʼятницю, 26 Березня 2021 року.
-
Чи доступний OnePlus 9 у продажу?
Так, OnePlus 9 ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить OnePlus 9?
OnePlus 9 важить приблизно 192 грамів.
-
Яка діагональ екрана OnePlus 9?
Дисплей OnePlus 9 має діагональ 6.55 дюйма.
-
Чи підтримує OnePlus 9 5G?
Так, OnePlus 9 підтримує 5G у діапазонах n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n77, n78, n79.
-
Скільки камер має OnePlus 9?
OnePlus 9 має Три камери ззаду та Одна камера для селфі.