OnePlus Nord CE6 Lite
Характеристики OnePlus Nord CE6 Lite
Загальне
| Бренд | OnePlus |
| Модель | Nord CE6 Lite |
| Дата анонсу | Четвер, 07 Травня 2026 року |
| Дата старту продажів | Вівторок, 12 Травня 2026 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €190 |
Дизайн
| Висота | 165.9 мм (6.53 дюйма) |
| Ширина | 76 мм (2.99 дюйма) |
| Товщина | 8.5 мм (0.33 дюйма) |
| Вага | 208 г (7.34 унції) |
| Кольори | Чорний, Зелений |
| Захист | Пилонепроникний і водостійкий (від бризок води) |
| Класи захисту | IP64 |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 6.72 дюйма |
| Роздільна здатність | 1080 × 2400 пікселів |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 392 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 86.5% |
| Пікова яскравість | 1000 cd/m² |
| Захисне скло | Не гарантує міцність або використання в екстремальних умовах, Відповідає MIL-STD-810H |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Mediatek Dimensity 7400 Apex |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 4 nm |
| Максимальна частота процесора | 2600 MHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 4x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR5 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G615 MC2 |
| Оперативна пам'ять | 6GB, 8GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB, 256GB |
| Тип накопичувача | UFS 3.1 |
| Версії | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 50 МП, ƒ/1.8, 27 mm ( Ширококутний ), 0.61 μm, 1/2.88" Розмір сенсора PDAF 2 МП ( Допоміжний модуль ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 8 МП, ƒ/2.0, 25 mm ( Ширококутний ), 1.12 μm, 1/4.0" Розмір сенсора |
| Можливості | Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS |
Акумулятор
| Ємність | 7000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 45 Вт |
| Можливості | Обхідна зарядка Зворотне дротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 5 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Функції Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Так, v5.4 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас Гіроскоп Датчик наближення Боковий сканер відбитків пальців |
| Додаткові можливості | Програмований блок живлення (PPS) |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото OnePlus Nord CE6 Lite
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує OnePlus Nord CE6 Lite?
Ціна OnePlus Nord CE6 Lite становить €190; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов OnePlus Nord CE6 Lite?
OnePlus Nord CE6 Lite офіційно представили Вівторок, 12 Травня 2026 року.
-
Чи доступний OnePlus Nord CE6 Lite у продажу?
Так, OnePlus Nord CE6 Lite ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить OnePlus Nord CE6 Lite?
OnePlus Nord CE6 Lite важить приблизно 208 грамів.
-
Яка діагональ екрана OnePlus Nord CE6 Lite?
Дисплей OnePlus Nord CE6 Lite має діагональ 6.72 дюйма.
-
Чи підтримує OnePlus Nord CE6 Lite 5G?
Так, OnePlus Nord CE6 Lite підтримує 5G у діапазонах n1, n3, n5, n8, n28, n40, n41, n77, n78.
-
Скільки камер має OnePlus Nord CE6 Lite?
OnePlus Nord CE6 Lite має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.