OnePlus RT
Характеристики OnePlus RT
Загальне
| Бренд | OnePlus |
| Модель | RT |
| Дата анонсу | Четвер, 16 Грудня 2021 року |
| Дата старту продажів | Середу, 01 Грудня 2021 року |
| Статус | Скасовано |
Дизайн
| Висота | 162.2 мм (6.39 дюйма) |
| Ширина | 74.6 мм (2.94 дюйма) |
| Товщина | 8.3 мм (0.33 дюйма) |
| Вага | 198 г (6.98 унції) |
| Кольори | Чорний, Синій, Срібний |
Екран
| Тип екрана | AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.62 дюйма |
| Роздільна здатність | 1080 × 2400 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 398 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 87.4% |
| Захисне скло | Скло Corning Gorilla Glass |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран HDR10+ Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 5 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.84 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | Cortex-X1 Cortex-A78 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 680 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X, LPDDR5 |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 660 |
| Оперативна пам'ять | 8GB, 12GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB, 256GB |
| Тип накопичувача | UFS 3.1 |
| Версії | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Інтерфейс | ColorOS 11.3 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Три камери | 50 МП, ƒ/1.8, 24 mm ( Ширококутний ), 1.0 μm Оптична стабілізація зображення (OIS) 16 МП, ƒ/2.2, 14 mm ( Ультраширококутний ), 1.0 μm, 1/3.6" Розмір сенсора 2 МП, ƒ/2.4 ( Макро ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | Подвійний LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Можливості відео | Auto HDR, Gyro-EIS |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 16 МП, ƒ/2.4 ( Ширококутний ), 1.0 μm, 1/3.06" Розмір сенсора Авто HDR |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 4500 мАг |
| Знімність | Незнімний |
| Потужність дротової зарядки | 65 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Так |
Мережі
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE-A (CA) Cat18 1200/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 6 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/b/a/g/n/ac/ax |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Мобільна точка доступу, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v5.2 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас / Магнітометр Датчик відбитків пальців Гіроскоп Датчик наближення |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото OnePlus RT
Найчастіші запитання
-
Коли очікується вихід OnePlus RT?
OnePlus RT не вийде, оскільки модель скасована.
-
Чи доступний OnePlus RT у продажу?
Ні, OnePlus RT скасували, тому в офіційному продажу його немає.
-
Скільки важить OnePlus RT?
OnePlus RT важить приблизно 198 грамів.
-
Яка діагональ екрана OnePlus RT?
Дисплей OnePlus RT має діагональ 6.62 дюйма.
-
Скільки камер має OnePlus RT?
OnePlus RT має Три камери ззаду та Одна камера для селфі.