Oppo K15 Pro
Характеристики Oppo K15 Pro
Загальне
| Бренд | Oppo |
| Модель | K15 Pro |
| Дата старту продажів | Середу, 01 Квітня 2026 року |
| Статус | Чутки |
Дизайн
| Товщина | 8.3 мм (0.33 дюйма) |
| Вага | 197 г (6.95 унції) |
| Кольори | Чорний, Сірий, Рожевий, Срібний |
| Захист | Пило- та водонепроникний (витримує струмені води під високим тиском; занурення до 1,5 м на 30 хвилин) |
| Класи захисту | IP68, IP69 |
Екран
| Тип екрана | AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.59 дюйма |
| Роздільна здатність | 1280 × 2800 пікселів |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Співвідношення сторін | 19.5:9 |
| Щільність пікселів | 467 ppi |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | 1 мільярд кольорів Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | MediaTek Dimensity 8500 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 4 nm |
| Максимальна частота процесора | 3400 MHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 1x 3.4 GHz – Cortex-A725 3x 3.2 GHz – Cortex-A725 4x 2.2 GHz – Cortex-A725 |
| Тип пам'яті | LPDDR5X |
| Графічний процесор | ARM Mali-G720 MP8 |
| Оперативна пам'ять | 12GB |
| Вбудована пам'ять | 256GB, 512GB |
| Тип накопичувача | UFS 4.0 |
| Версії | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
| Інтерфейс | ColorOS 16 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 50 МП, ƒ/1.8, 27 mm ( Ширококутний ) PDAF 8 МП ( Ультраширококутний ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 16 МП, ƒ/2.4, 22 mm ( Ширококутний ) |
| Підтримка відео | Так |
Акумулятор
| Тип | Si/C Li-Ion |
| Ємність | 7500 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 80 Вт |
| Можливості | Пряме заряджання Зворотне дротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 6 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Функції Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Так, v5.4 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас Гіроскоп Оптичний підекранний сканер відбитків пальців Датчик наближення |
| Додаткові можливості | Вбудований охолоджуючий вентилятор Програмований блок живлення (PPS) RGB світлодіодне підсвічування ззаду Універсальна специфікація швидкої зарядки (UFCS) USB Power Delivery |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Oppo K15 Pro
Найчастіші запитання
-
Коли очікується вихід Oppo K15 Pro?
За чутками, Oppo K15 Pro вийде Середу, 01 Квітня 2026 року.
-
Чи доступний Oppo K15 Pro у продажу?
Ні, Oppo K15 Pro ще не вийшов у продаж.
-
Скільки важить Oppo K15 Pro?
Oppo K15 Pro важить приблизно 197 грамів.
-
Яка діагональ екрана Oppo K15 Pro?
Дисплей Oppo K15 Pro має діагональ 6.59 дюйма.
-
Чи підтримує Oppo K15 Pro 5G?
Так, Oppo K15 Pro підтримує 5G у діапазонах n1, n2.
-
Скільки камер має Oppo K15 Pro?
Oppo K15 Pro має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.