Oppo Pad Air
Характеристики Oppo Pad Air
Загальне
| Бренд | Oppo |
| Модель | Pad Air |
| Альтернативні назви | OPD2102 (Міжнародна версія) X21N2 (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Понеділок, 23 Травня 2022 року |
| Дата старту продажів | Середу, 01 Червня 2022 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €300 |
Дизайн
| Висота | 245.1 мм (9.65 дюйма) |
| Ширина | 154.8 мм (6.09 дюйма) |
| Товщина | 6.9 мм (0.27 дюйма) |
| Вага | 440 г (15.52 унції) |
| Кольори | Сірий, Срібний |
| Особливості дизайну | Підтримка стилуса |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 10.36 дюйма |
| Роздільна здатність | 1200 × 2000 пікселів |
| Співвідношення сторін | 5:3 |
| Щільність пікселів | 225 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 80.5% |
| Пікова яскравість | 360 cd/m² |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 6 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.4 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 4x 2.4 GHz – Kryo 265 Gold (Cortex-A73) 4x 1.9 GHz – Kryo 265 Silver (Cortex-A53) |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 610 |
| Оперативна пам'ять | 4GB, 6GB |
| Вбудована пам'ять | 64GB, 128GB |
| Тип накопичувача | UFS 2.2 |
| Версії | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 12 (Snow Cone) |
| Інтерфейс | ColorOS 12 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 8 МП, ƒ/2.0 Автофокус (AF) |
| Можливості | Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 5 МП, ƒ/2.2 |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 7100 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 18 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Так |
Мережі
| Мобільні мережі | Ні |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 6 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Мобільна точка доступу, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v5.1 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Ні |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас / Магнітометр Гіроскоп |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Oppo Pad Air
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Oppo Pad Air?
Ціна Oppo Pad Air становить €300; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Oppo Pad Air?
Oppo Pad Air офіційно представили Середу, 01 Червня 2022 року.
-
Чи доступний Oppo Pad Air у продажу?
Так, Oppo Pad Air ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Oppo Pad Air?
Oppo Pad Air важить приблизно 440 грамів.
-
Яка діагональ екрана Oppo Pad Air?
Дисплей Oppo Pad Air має діагональ 10.36 дюйма.
-
Чи підтримує Oppo Pad Air 5G?
Ні, Oppo Pad Air не підтримує 5G.
-
Скільки камер має Oppo Pad Air?
Oppo Pad Air має Одна камера ззаду та Одна камера для селфі.