Oppo Reno6 Pro 5G
Характеристики Oppo Reno6 Pro 5G
Загальне
| Бренд | Oppo |
| Модель | Reno6 Pro 5G |
| Альтернативні назви | PEPM00 (Міжнародна версія) CPH2249 (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Четвер, 27 Травня 2021 року |
| Дата старту продажів | Суботу, 05 Червня 2021 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €120 |
Дизайн
| Висота | 160 мм (6.30 дюйма) |
| Ширина | 73.1 мм (2.88 дюйма) |
| Товщина | 7.6 мм (0.30 дюйма) |
| Вага | 177 г (6.24 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня: Скло Рамка: Алюміній Передня панель: скло Gorilla 5 |
| Кольори | Колір Аврора, Чорний, Синій, Видання Дівалі, Величний золотий колір |
Екран
| Тип екрана | AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.55 дюйма |
| Роздільна здатність | 1080 × 2400 пікселів |
| Частота оновлення | 90 Гц |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 402 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 88.6% |
| Пікова яскравість | 800 cd/m² |
| Захисне скло | Скло Corning Gorilla Glass 5 |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран HDR10+ Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | MediaTek Dimensity 1200 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 6 nm |
| Максимальна частота процесора | 3.0 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 1x 3.0 GHz – Cortex-A78 3x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | ARM Mali-G77 MC9 |
| Оперативна пам'ять | 8GB, 12GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB, 256GB |
| Тип накопичувача | UFS 2.1 |
| Версії | 128GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 11 (Red Velvet Cake), Можна оновити до {0} Android 12 (Snow Cone) |
| Інтерфейс | ColorOS 12 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Чотири камери | 64 МП, ƒ/1.7, 26 mm ( Ширококутний ), 0.7 μm, 1/2.0" Розмір сенсора PDAF 8 МП, ƒ/2.2, 120° ( Ультраширококутний ), 1.12 μm, 1/4.0" Розмір сенсора 2 МП ( Макро ) 0.08 МП ( Допоміжний модуль ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Автоспалах Режим безперервної зйомки Цифровий зум Компенсація експозиції Розпізнавання облич Високий динамічний діапазон (HDR) Налаштування ISO Панорама Торкніться для фокусування Датчик спектра кольорів |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 32 МП, ƒ/2.4, 26 mm ( Ширококутний ), 0.8 μm, 1/2.8" Розмір сенсора |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 4500 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 65 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Так |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 6 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Мобільна точка доступу, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v5.2 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас / Магнітометр Датчик відбитків пальців Гіроскоп Датчик наближення |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Огляди Oppo Reno6 Pro 5G
Відеоогляди
Фото Oppo Reno6 Pro 5G
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Oppo Reno6 Pro 5G?
Ціна Oppo Reno6 Pro 5G становить €120; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Oppo Reno6 Pro 5G?
Oppo Reno6 Pro 5G офіційно представили Суботу, 05 Червня 2021 року.
-
Чи доступний Oppo Reno6 Pro 5G у продажу?
Так, Oppo Reno6 Pro 5G ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Oppo Reno6 Pro 5G?
Oppo Reno6 Pro 5G важить приблизно 177 грамів.
-
Яка діагональ екрана Oppo Reno6 Pro 5G?
Дисплей Oppo Reno6 Pro 5G має діагональ 6.55 дюйма.
-
Чи підтримує Oppo Reno6 Pro 5G 5G?
Так, Oppo Reno6 Pro 5G підтримує 5G у діапазонах n1, n3, n5, n7, n8, n28, n38, n40, n41, n77, n78.
-
Скільки камер має Oppo Reno6 Pro 5G?
Oppo Reno6 Pro 5G має Чотири камери ззаду та Одна камера для селфі.