Realme Q3t
Характеристики Realme Q3t
Загальне
| Бренд | Realme |
| Модель | Q3t |
| Дата анонсу | Середу, 10 Листопада 2021 року |
| Дата старту продажів | Понеділок, 15 Листопада 2021 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €290 |
Дизайн
| Кольори | Колір Аврора, темно-синій |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 6.6 дюйма |
| Роздільна здатність | 1080 × 2412 пікселів |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 400 ppi |
| Пікова яскравість | 600 cd/m² |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 778G |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 6 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.4 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 1x 2.4 GHz – Cortex-A78 3x 2.4 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR5 |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 642L |
| Оперативна пам'ять | 8GB |
| Вбудована пам'ять | 256GB |
| Версії | 256GB 8GB RAM |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Інтерфейс | Realme UI 2.0 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Три камери | 48 МП, ƒ/1.8, 26 mm ( Ширококутний ) 2 МП ( Макро ) 0.08 МП ( Допоміжний модуль ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Автоспалах Режим безперервної зйомки Цифровий зум Компенсація експозиції Розпізнавання обличчя Високий динамічний діапазон (HDR) Налаштування ISO Панорама Торкніться для фокусування |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 16 МП, ƒ/2.1, 26 mm ( Ширококутний ) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Ємність | 5000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 30 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Так |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 6 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Мобільна точка доступу, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v5.2 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS, QZSS |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| Аудіо | 24-біт/192 кГц Hi-Res аудіо |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас / Магнітометр Датчик відбитків пальців Гіроскоп Датчик наближення |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Realme Q3t
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Realme Q3t?
Ціна Realme Q3t становить €290; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Realme Q3t?
Realme Q3t офіційно представили Понеділок, 15 Листопада 2021 року.
-
Чи доступний Realme Q3t у продажу?
Так, Realme Q3t ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Яка діагональ екрана Realme Q3t?
Дисплей Realme Q3t має діагональ 6.6 дюйма.
-
Чи підтримує Realme Q3t 5G?
Так, Realme Q3t підтримує 5G у діапазонах n1, n2.
-
Скільки камер має Realme Q3t?
Realme Q3t має Три камери ззаду та Одна камера для селфі.