RugOne Xever 8
Характеристики RugOne Xever 8
Загальне
| Бренд | RugOne |
| Модель | Xever 8 |
| Дата анонсу | Пʼятницю, 01 Травня 2026 року |
| Дата старту продажів | Пʼятницю, 01 Травня 2026 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €430 |
Дизайн
| Висота | 168 мм (6.61 дюйма) |
| Ширина | 80 мм (3.15 дюйма) |
| Товщина | 14 мм (0.55 дюйма) |
| Вага | 320 г (11.29 унції) |
| Кольори | Чорний, Світло-коричневий |
| Захист | Пил- та водостійкий (витримує струми води під високим тиском; занурюваний до 2 м на 30 хвилин) |
| Класи захисту | IP68, IP69K |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 6.5 дюйма |
| Роздільна здатність | 1080 × 2400 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 405 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 75.9% |
| Пікова яскравість | 680 cd/m² |
| Захисне скло | Скло Corning Gorilla Glass 3, Стійкий до падінь (до 2 м), Відповідає MIL-STD-810H |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Ні |
| Особливості екрана | 670Hz PWM Dimming Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | MediaTek Helio G200 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 6 nm |
| Максимальна частота процесора | 2200 MHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MC2 (1.1GHz) |
| Оперативна пам'ять | 8GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB, 256GB |
| Тип накопичувача | UFS 2.2 |
| Версії | 256GB 8GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava), до 3 основних оновлень Android |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 64 МП, ƒ/1.9 ( Ширококутний ), 0.8 μm, 1/1.7" Розмір сенсора PDAF 20 МП, ƒ/1.8 ( Нічне бачення ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | Подвійний LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps 720p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 32 МП, ƒ/2.5 ( Ширококутний ), 0.7 μm |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps 720p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 4800 мАг |
| Знімність | Знімний |
| Потужність дротової зарядки | 18 Вт |
| Можливості | Зворотне дротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| Швидкість передачі даних | LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 5 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Функції Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Так, v5.2 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| Аудіо | Hi-Fi аудіо, Стерео динаміки, До 117 дБ |
| FM-радіо | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Барометр Компас Гіроскоп Датчик наближення Боковий сканер відбитків пальців |
| Додаткові можливості | Окремий ліхтарик на 230 люмен |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото RugOne Xever 8
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує RugOne Xever 8?
Ціна RugOne Xever 8 становить €430; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов RugOne Xever 8?
RugOne Xever 8 офіційно представили Пʼятницю, 01 Травня 2026 року.
-
Чи доступний RugOne Xever 8 у продажу?
Так, RugOne Xever 8 ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить RugOne Xever 8?
RugOne Xever 8 важить приблизно 320 грамів.
-
Яка діагональ екрана RugOne Xever 8?
Дисплей RugOne Xever 8 має діагональ 6.5 дюйма.
-
Чи підтримує RugOne Xever 8 5G?
Ні, RugOne Xever 8 не підтримує 5G.
-
Скільки камер має RugOne Xever 8?
RugOne Xever 8 має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.