Samsung Galaxy S10e
Характеристики Samsung Galaxy S10e
Загальне
| Бренд | Samsung |
| Модель | Galaxy S10e |
| Альтернативні назви | SM-G970F/DS (Міжнародна версія) SM-G970U (Сполучені Штати Америки) SM-G970W (Канада) SM-G970F (Міжнародна версія) SM-G9700 (Міжнародна версія) SM-G970U1 (Міжнародна версія) SM-G970N (Міжнародна версія) SM-G970X (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Пʼятницю, 08 Березня 2019 року |
| Дата старту продажів | Пʼятницю, 08 Березня 2019 року |
| Статус | Знято з виробництва |
| Ціни | €130 |
Дизайн
| Висота | 142.2 мм (5.60 дюйма) |
| Ширина | 69.9 мм (2.75 дюйма) |
| Товщина | 7.9 мм (0.31 дюйма) |
| Вага | 150 г (5.29 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня частина: Gorilla Glass 5 Рамка: Алюміній Передня панель: скло Gorilla 5 |
| Кольори | Канарський жовтий, Рожевий колір фламінго, Prism Black, Prism blue color, Призма зелений колір, Призма біла |
| Захист | Стійкий до пилу Водостійкість |
| Класи захисту | IP68 |
Екран
| Тип екрана | Dynamic AMOLED |
| Діагональ екрана | 5.8 дюйма |
| Роздільна здатність | 1080 × 2280 пікселів |
| Співвідношення сторін | 19:9 |
| Щільність пікселів | 438 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 83.3% |
| Захисне скло | Скло Corning Gorilla Glass 5 |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран HDR10+ Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Samsung Exynos 9820 (Міжнародна версія) Qualcomm Snapdragon 855 (Сполучені Штати Америки) Qualcomm Snapdragon 855 (Китай) |
| Кількість ядер | 8 (Міжнародна версія) 8 (Сполучені Штати Америки) 8 (Китай) |
| Техпроцес | 8 nm (Міжнародна версія) 7 nm (Сполучені Штати Америки) 7 nm (Китай) |
| Максимальна частота процесора | 2.7 GHz (Міжнародна версія) 2.84 GHz (Сполучені Штати Америки) 2.84 GHz (Китай) |
| Архітектура CPU | 64-bit (Міжнародна версія) 64-bit (Сполучені Штати Америки) 64-bit (Китай) |
| Мікроархітектура | 2x 2.73 GHz – Mongoose M4 2x 2.31 GHz – Cortex-A75 4x 1.95 GHz – Cortex-A55 (Міжнародна версія) 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Сполучені Штати Америки) 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Китай) |
| Тип пам'яті | LPDDR4X (Міжнародна версія) LPDDR4X (Сполучені Штати Америки) LPDDR4X (Китай) |
| Графічний процесор | ARM Mali-G76 MP12 (Міжнародна версія) Qualcomm Adreno 640 (Сполучені Штати Америки) Qualcomm Adreno 640 (Китай) |
| Оперативна пам'ять | 6GB, 8GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB, 256GB |
| Тип накопичувача | UFS 2.1 |
| Версії | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 9.0 (Pie), Можна оновити до {0} Android 12 (Snow Cone) |
| Інтерфейс | Samsung One UI 4.1 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 12 МП, 26 mm ( Ширококутний ), 1.4 μm, 1/2.55" Розмір сенсора Dual-Pixel PDAF Оптична стабілізація зображення (OIS) 16 МП, ƒ/2.2, 12 mm ( Ультраширококутний ), 1.0 μm, 1/3.1" Розмір сенсора Суперстабільне відео |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Авто-HDR Режим безперервної зйомки Цифровий зум Компенсація експозиції Розпізнавання облич Налаштування ISO Панорама Торкніться для фокусування |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps 720p @ 960 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS, HDR10+, Оптична стабілізація зображення (OIS), Стереозапис |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 10 МП, ƒ/1.9, 26 mm ( Ширококутний ), 1.22 μm, 1/3" Розмір сенсора Dual-Pixel PDAF |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Ion |
| Ємність | 3100 мАг |
| Знімність | Незнімний |
| Потужність дротової зарядки | 15 Вт |
| Підтримка бездротової зарядки | Так |
| Потужність бездротової зарядки | 15 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Так |
| Можливості | Бездротова зарядка Qi Зворотне бездротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Одна SIM-карта (Nano-SIM) Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | LTE (7CA) Cat20 2000/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 6 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Мобільна точка доступу, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v5.0 |
| USB-порти | USB Type-C 3.1 |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| Аудіо | Підтримка аудіо з високим бітрейтом, Стерео динаміки, Налаштовано AKG |
| FM-радіо | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Барометр Компас / Магнітометр Датчик відбитків пальців Гіроскоп Датчик наближення |
| Додаткові можливості | ANT+ |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Огляди Samsung Galaxy S10e
Відеоогляди
Фото Samsung Galaxy S10e
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Samsung Galaxy S10e?
Ціна Samsung Galaxy S10e становить €130; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Samsung Galaxy S10e?
Samsung Galaxy S10e офіційно представили Пʼятницю, 08 Березня 2019 року.
-
Чи доступний Samsung Galaxy S10e у продажу?
Ні, Samsung Galaxy S10e знято з виробництва. Можна пошукати в неофіційних магазинах, наприклад на eBay.
-
Скільки важить Samsung Galaxy S10e?
Samsung Galaxy S10e важить приблизно 150 грамів.
-
Яка діагональ екрана Samsung Galaxy S10e?
Дисплей Samsung Galaxy S10e має діагональ 5.8 дюйма.
-
Скільки камер має Samsung Galaxy S10e?
Samsung Galaxy S10e має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.