Samsung Galaxy S21 5G
Характеристики Samsung Galaxy S21 5G
Загальне
| Бренд | Samsung |
| Модель | Galaxy S21 5G |
| Альтернативні назви | G991B (Міжнародна версія) SM-G991B/DS (Міжнародна версія) SM-G991U (Сполучені Штати Америки) SM-G991W (Канада) SM-G9910 (Китай) SM-G991B (Міжнародна версія) SM-G991U1 (Міжнародна версія) SM-G991N (Міжнародна версія) SM-G991Q (Міжнародна версія) SCG09 (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Четвер, 14 Січня 2021 року |
| Дата старту продажів | Пʼятницю, 29 Січня 2021 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | £150.76 €182.95 $144.95 C$254.99 |
Дизайн
| Висота | 151.7 мм (5.97 дюйма) |
| Ширина | 71.2 мм (2.80 дюйма) |
| Товщина | 7.9 мм (0.31 дюйма) |
| Вага | 169 г (5.96 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня: Пластик Рамка: Алюміній Передня панель: скло Gorilla Victus |
| Кольори | Сірий, Рожевий, Фіолетовий, Білий |
| Захист | Пилонепроникний і водостійкий (занурюваний до 1,5 м на 30 хвилин) |
| Класи захисту | IP68 |
Екран
| Тип екрана | Dynamic AMOLED 2X |
| Діагональ екрана | 6.2 дюйма |
| Роздільна здатність | 1080 × 2400 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 421 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 87.2% |
| Пікова яскравість | 1300 cd/m² |
| Захисне скло | Скло Corning Gorilla Glass Victus |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран HDR10+ Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Samsung Exynos 2100 (Міжнародна версія) Qualcomm Snapdragon 888 (Сполучені Штати Америки) Qualcomm Snapdragon 888 (Китай) |
| Кількість ядер | 8 (Міжнародна версія) 8 (Сполучені Штати Америки) 8 (Китай) |
| Техпроцес | 5 nm (Міжнародна версія) 5 nm (Сполучені Штати Америки) 5 nm (Китай) |
| Максимальна частота процесора | 2.91 GHz (Міжнародна версія) 2.84 GHz (Сполучені Штати Америки) 2.84 GHz (Китай) |
| Архітектура CPU | 64-bit (Міжнародна версія) 64-bit (Сполучені Штати Америки) 64-bit (Китай) |
| Мікроархітектура | 1x 2.91 GHz – Cortex-X1 3x 2.81 GHz – Cortex-A78 4x 2.2 GHz – Cortex-A55 (Міжнародна версія) 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Сполучені Штати Америки) 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Китай) |
| Тип пам'яті | LPDDR5 (Міжнародна версія) LPDDR5 (Сполучені Штати Америки) LPDDR5 (Китай) |
| Графічний процесор | ARM Mali-G78 MP14 (Міжнародна версія) Qualcomm Adreno 660 (Сполучені Штати Америки) Qualcomm Adreno 660 (Китай) |
| Оперативна пам'ять | 6GB, 8GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB, 256GB |
| Тип накопичувача | UFS 3.1 |
| Версії | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 11 (Red Velvet Cake), до 4 основних оновлень Android |
| Інтерфейс | Samsung One UI 7 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Три камери | 12 МП, ƒ/1.8, 26 mm ( Ширококутний ), 1.8 μm, 1/1.76" Розмір сенсора Dual-Pixel PDAF Оптична стабілізація зображення (OIS) 64 МП, ƒ/2.0, 29 mm ( Телеоб'єктив ), 0.8 μm, x1.1 Оптичний зум, 1/1.72" Розмір сенсора Оптична стабілізація зображення (OIS) PDAF 12 МП, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Ультраширококутний ), 1.4 μm, 1/2.55" Розмір сенсора Суперстабільне відео |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Авто-HDR Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 4320p @ 24 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS, HDR10+, Стереозапис |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 10 МП, ƒ/2.2, 26 mm ( Ширококутний ), 1.22 μm, 1/3.24" Розмір сенсора Dual-Pixel PDAF |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Ion |
| Ємність | 4000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 25 Вт |
| Підтримка бездротової зарядки | Так |
| Потужність бездротової зарядки | 15 Вт |
| Можливості | Бездротова зарядка Qi Зворотне бездротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + eSIM) Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G (5+ Gbps DL), LTE (7CA) Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 6 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v5.0 |
| USB-порти | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | Підтримка аудіо з високим бітрейтом, Стерео динаміки |
| FM-радіо | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Барометр Компас Гіроскоп Датчик наближення Ультразвуковий сенсор відбитків пальців під дисплеєм |
| Додаткові можливості | Samsung DeX USB Power Delivery 3.0 Підтримка бездротового Samsung DeX (режим робочого столу) |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Огляди Samsung Galaxy S21 5G
Відеоогляди
Фото Samsung Galaxy S21 5G
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Samsung Galaxy S21 5G?
Ціна Samsung Galaxy S21 5G становить €182.95; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Samsung Galaxy S21 5G?
Samsung Galaxy S21 5G офіційно представили Пʼятницю, 29 Січня 2021 року.
-
Чи доступний Samsung Galaxy S21 5G у продажу?
Так, Samsung Galaxy S21 5G ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Samsung Galaxy S21 5G?
Samsung Galaxy S21 5G важить приблизно 169 грамів.
-
Яка діагональ екрана Samsung Galaxy S21 5G?
Дисплей Samsung Galaxy S21 5G має діагональ 6.2 дюйма.
-
Чи підтримує Samsung Galaxy S21 5G 5G?
Так, Samsung Galaxy S21 5G підтримує 5G у діапазонах n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n77, n78, n260, n261.
-
Скільки камер має Samsung Galaxy S21 5G?
Samsung Galaxy S21 5G має Три камери ззаду та Одна камера для селфі.