Samsung Galaxy S22+ 5G
Характеристики Samsung Galaxy S22+ 5G
Загальне
| Бренд | Samsung |
| Модель | Galaxy S22+ 5G |
| Альтернативні назви | S906B (Міжнародна версія) SM-S906B/DS (Міжнародна версія) SM-S906U (Сполучені Штати Америки) SM-S906W (Канада) SM-S9060 (Китай) SM-S906B (Міжнародна версія) SM-S906U1 (Міжнародна версія) SM-S906N (Міжнародна версія) SM-S906E (Міжнародна версія) SM-S906E/DS (Міжнародна версія) SM-S906L (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Середу, 09 Лютого 2022 року |
| Дата старту продажів | Пʼятницю, 25 Лютого 2022 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €216.99 $199.44 £298 |
Дизайн
| Висота | 157.4 мм (6.20 дюйма) |
| Ширина | 75.8 мм (2.98 дюйма) |
| Товщина | 7.6 мм (0.30 дюйма) |
| Вага | 195 г (6.88 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня частина: Gorilla Glass Victus+ Рамка: Алюміній Фронт: Gorilla Glass Victus+ |
| Кольори | Чорний, темно-синій, Зелений, Сірий, Фіолетовий, Червоний, Білий |
| Захист | Пилонепроникний і водостійкий (занурюваний до 1,5 м на 30 хвилин) |
| Класи захисту | IP68 |
| Особливості дизайну | Алюмінієва рамка Armor |
Екран
| Тип екрана | Dynamic AMOLED 2X |
| Діагональ екрана | 6.6 дюйма |
| Роздільна здатність | 1080 × 2340 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Співвідношення сторін | 19.5:9 |
| Щільність пікселів | 393 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 88.3% |
| Пікова яскравість | 1750 cd/m² |
| Захисне скло | Скло Corning Gorilla Glass Victus+ |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | HDR10+ Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Samsung Exynos 2200 (Міжнародна версія) Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 (Міжнародна версія) |
| Кількість ядер | 8 (Міжнародна версія) 8 (Міжнародна версія) |
| Техпроцес | 4 nm (Міжнародна версія) 4 nm (Міжнародна версія) |
| Максимальна частота процесора | 2.8 GHz (Міжнародна версія) 3.0 GHz (Міжнародна версія) |
| Архітектура CPU | 64-bit (Міжнародна версія) 64-bit (Міжнародна версія) |
| Мікроархітектура | 1x 2.8 GHz – Cortex-X2 3x 2.52 GHz – Cortex-A710 4x 1.82 GHz – Cortex-A510 (Міжнародна версія) 1x 3.0 GHz – Cortex-X2 3x 2.5 GHz – Cortex-A710 4x 1.8 GHz – Cortex-A510 (Міжнародна версія) |
| Тип пам'яті | LPDDR5 (Міжнародна версія) LPDDR5 (Міжнародна версія) |
| Графічний процесор | Samsung Xclipse 920 (Міжнародна версія) Qualcomm Adreno 730 (Міжнародна версія) |
| Оперативна пам'ять | 8GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB, 256GB |
| Тип накопичувача | UFS 3.1 |
| Версії | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 12 (Snow Cone), до 4 основних оновлень Android |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Три камери | 50 МП, ƒ/1.8, 23 mm ( Ширококутний ), 1.0 μm, 1/1.56" Розмір сенсора Dual-Pixel PDAF Оптична стабілізація зображення (OIS) 10 МП, ƒ/2.4, 70 mm ( Телеоб'єктив ), 1.0 μm, x3 Оптичний зум, 1/3.94" Розмір сенсора Оптична стабілізація зображення (OIS) PDAF 12 МП, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Ультраширококутний ), 1.4 μm, 1/2.55" Розмір сенсора Суперстабільне відео |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Авто-HDR Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 4320p @ 24 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS, HDR10+, Стереозапис |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 10 МП, ƒ/2.2, 26 mm ( Ширококутний ), 1.22 μm, 1/3.24" Розмір сенсора Dual-Pixel PDAF |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Ion |
| Ємність | 4500 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 45 Вт |
| Підтримка бездротової зарядки | Так |
| Потужність бездротової зарядки | 15 Вт |
| Можливості | Бездротова зарядка Qi Зворотне бездротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + eSIM) Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G (5+ Gbps DL), LTE (7CA) Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 6 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v5.2 |
| USB-порти | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | Підтримка аудіо з високим бітрейтом, Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Барометр Компас Гіроскоп Датчик наближення Ультразвуковий сенсор відбитків пальців під дисплеєм |
| Додаткові можливості | Samsung DeX Samsung Wireless DeX (підтримка десктопного режиму) Підтримка Ultra Wideband (UWB) USB Power Delivery 3.0 |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Огляди Samsung Galaxy S22+ 5G
Відеоогляди
Фото Samsung Galaxy S22+ 5G
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Samsung Galaxy S22+ 5G?
Ціна Samsung Galaxy S22+ 5G становить €216.99; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Samsung Galaxy S22+ 5G?
Samsung Galaxy S22+ 5G офіційно представили Пʼятницю, 25 Лютого 2022 року.
-
Чи доступний Samsung Galaxy S22+ 5G у продажу?
Так, Samsung Galaxy S22+ 5G ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Samsung Galaxy S22+ 5G?
Samsung Galaxy S22+ 5G важить приблизно 195 грамів.
-
Яка діагональ екрана Samsung Galaxy S22+ 5G?
Дисплей Samsung Galaxy S22+ 5G має діагональ 6.6 дюйма.
-
Чи підтримує Samsung Galaxy S22+ 5G 5G?
Так, Samsung Galaxy S22+ 5G підтримує 5G у діапазонах n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n75, n77, n78, n260, n261.
-
Скільки камер має Samsung Galaxy S22+ 5G?
Samsung Galaxy S22+ 5G має Три камери ззаду та Одна камера для селфі.