Samsung Galaxy XCover6 Pro
Характеристики Samsung Galaxy XCover6 Pro
Загальне
| Бренд | Samsung |
| Модель | Galaxy XCover6 Pro |
| Альтернативні назви | SM-G736U (Міжнародна версія) SM-G736U1 (Міжнародна версія) SM-G736B (Міжнародна версія) SM-G736B/DS (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Середу, 29 Червня 2022 року |
| Дата старту продажів | Середу, 13 Липня 2022 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | £199 €229.46 $150.60 C$299.99 |
Дизайн
| Висота | 168.8 мм (6.65 дюйма) |
| Ширина | 79.9 мм (3.15 дюйма) |
| Товщина | 9.9 мм (0.39 дюйма) |
| Вага | 235 г (8.29 унції) |
| Кольори | Чорний |
| Захист | Стійкий до пилу Водостійкість |
| Класи захисту | IP68 |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 6.6 дюйма |
| Роздільна здатність | 1080 × 2408 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 400 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 77.8% |
| Захисне скло | Скло Corning Gorilla Glass Victus+, Стійкий до падінь (до 1,5 м), Відповідає MIL-STD-810H |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Ні |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 778G |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 6 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.4 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 1x 2.4 GHz – Cortex-A78 3x 2.4 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR5 |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 642L |
| Оперативна пам'ять | 6GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB |
| Версії | 128GB 6GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 12 (Snow Cone), Можна оновити до {0} Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Інтерфейс | Samsung One UI 7 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 50 МП, ƒ/1.8 ( Ширококутний ), 0.64 μm, 1/2.76" Розмір сенсора PDAF 8 МП, ƒ/2.2, 123° ( Ультраширококутний ), 1.12 μm, 1/4.0" Розмір сенсора |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | Подвійний LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 13 МП, ƒ/2.2 ( Ширококутний ), 1.12 μm, 1/3.1" Розмір сенсора |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 4050 мАг |
| Знімність | Знімний |
| Потужність дротової зарядки | 25 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Так |
Мережі
| SIM-карти | Одна SIM-карта (Nano-SIM) Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n78 (3500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 6 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/mc/ax |
| Функції Wi-Fi | Мобільна точка доступу, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v5.2 |
| USB-порти | USB Type-C 3.2 |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Барометр Компас / Магнітометр Датчик відбитків пальців Гіроскоп Датчик наближення |
| Додаткові можливості | Samsung DeX (підтримка режиму робочого столу) |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Огляди Samsung Galaxy XCover6 Pro
Відеоогляди
Фото Samsung Galaxy XCover6 Pro
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Samsung Galaxy XCover6 Pro?
Ціна Samsung Galaxy XCover6 Pro становить €229.46; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Samsung Galaxy XCover6 Pro?
Samsung Galaxy XCover6 Pro офіційно представили Середу, 13 Липня 2022 року.
-
Чи доступний Samsung Galaxy XCover6 Pro у продажу?
Так, Samsung Galaxy XCover6 Pro ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Samsung Galaxy XCover6 Pro?
Samsung Galaxy XCover6 Pro важить приблизно 235 грамів.
-
Яка діагональ екрана Samsung Galaxy XCover6 Pro?
Дисплей Samsung Galaxy XCover6 Pro має діагональ 6.6 дюйма.
-
Чи підтримує Samsung Galaxy XCover6 Pro 5G?
Так, Samsung Galaxy XCover6 Pro підтримує 5G у діапазонах n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n78.
-
Скільки камер має Samsung Galaxy XCover6 Pro?
Samsung Galaxy XCover6 Pro має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.