Samsung Galaxy Z Fold Wide
Характеристики Samsung Galaxy Z Fold Wide
Загальне
| Бренд | Samsung |
| Модель | Galaxy Z Fold Wide |
| Альтернативні назви | SM-F971B (Міжнародна версія) SM-F971B/DS (Міжнародна версія) SM-F971U (Міжнародна версія) SM-F971U1 (Міжнародна версія) |
| Статус | Чутки |
Дизайн
| Висота | 161.4 мм (6.35 дюйма) |
| Ширина | 123.9 мм (4.88 дюйма) |
| Товщина | 4.9 мм (0.19 дюйма) |
| Вага | 199 г (7.02 унції) |
| Кольори | Чорний, Інші кольори |
| Захист | Пилонепроникний і водостійкий (занурюваний до 1,5 м на 30 хвилин) |
| Класи захисту | IP48 |
| Особливості дизайну | Передова броньована алюмінієва рама |
Екран
| Тип екрана | Складаний Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| Діагональ екрана | 7.6 дюйма |
| Роздільна здатність | 1828 × 2584 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 416 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 87.9% |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass Ceramic 2 |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Ні |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран HDR10+ Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 3 nm |
| Максимальна частота процесора | 4320 MHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L 6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M |
| Тип пам'яті | LPDDR5X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz) |
| Оперативна пам'ять | 12GB, 16GB |
| Вбудована пам'ять | 256GB, 512GB, 1TB |
| Тип накопичувача | UFS 4.0 |
| Версії | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava), до 7 основних оновлень Android |
| Інтерфейс | Samsung One UI 8 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 50 МП ( Ширококутний ) Оптична стабілізація зображення (OIS) PDAF 50 МП ( Ультраширококутний ) Автофокус (AF) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS, Оптична стабілізація зображення (OIS) |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 10 МП, ƒ/2.2, 18 mm ( Ультраширококутний ), 1.12 μm, 1/3.0" Розмір сенсора 10 МП, ƒ/2.2, 24 mm ( Ширококутний ), 1.12 μm, 1/3.0" Розмір сенсора |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 4800 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 45 Вт |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 7 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Функції Wi-Fi | Tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v5.4 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | Підтримка аудіо з високим бітрейтом, Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Барометр Компас Гіроскоп Датчик наближення Боковий сканер відбитків пальців |
| Додаткові можливості | Шар титанової пластини для зміцнення дисплея |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Samsung Galaxy Z Fold Wide
Найчастіші запитання
-
Чи доступний Samsung Galaxy Z Fold Wide у продажу?
Ні, Samsung Galaxy Z Fold Wide ще не вийшов у продаж.
-
Скільки важить Samsung Galaxy Z Fold Wide?
Samsung Galaxy Z Fold Wide важить приблизно 199 грамів.
-
Яка діагональ екрана Samsung Galaxy Z Fold Wide?
Дисплей Samsung Galaxy Z Fold Wide має діагональ 7.6 дюйма.
-
Чи підтримує Samsung Galaxy Z Fold Wide 5G?
Так, Samsung Galaxy Z Fold Wide підтримує 5G у діапазонах n1, n2.
-
Скільки камер має Samsung Galaxy Z Fold Wide?
Samsung Galaxy Z Fold Wide має Дві камери ззаду та Дві камери для селфі.