TCL 10 TabMid
Характеристики TCL 10 TabMid
Загальне
| Бренд | TCL |
| Модель | 10 TabMid |
| Дата анонсу | Вівторок, 01 Вересня 2020 року |
| Статус | Знято з виробництва |
| Ціни | €230 |
Дизайн
| Висота | 209.4 мм (8.24 дюйма) |
| Ширина | 125.2 мм (4.93 дюйма) |
| Товщина | 8.6 мм (0.34 дюйма) |
| Вага | 325 г (11.46 унції) |
| Кольори | Prime Black |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 8 дюйма |
| Роздільна здатність | 1200 × 1920 пікселів |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Щільність пікселів | 283 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 70.8% |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Ні |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 665 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 11 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.0 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 4x 2.0 GHz – Kryo 260 Gold (Cortex-A73) 4x 1.8 GHz – Kryo 260 Silver (Cortex-A53) |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 610 |
| Оперативна пам'ять | 3GB |
| Вбудована пам'ять | 32GB |
| Тип накопичувача | eMMC 5.1 |
| Версії | 32GB 3GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 10 (Quince Tart) |
| Інтерфейс | TCL UI |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 5 МП, ƒ/2.0 ( Ширококутний ), 1.12 μm, 1/4.0" Розмір сенсора |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Цифровий зум |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 5 МП, ƒ/2.4 ( Ширококутний ), 1.12 μm, 1/5.0" Розмір сенсора |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 5500 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 18 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Так |
| Можливості | Зворотне дротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Одна SIM-карта (Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 5 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Мобільна точка доступу, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v5.0 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GPS |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото TCL 10 TabMid
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує TCL 10 TabMid?
Ціна TCL 10 TabMid становить €230; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Чи доступний TCL 10 TabMid у продажу?
Ні, TCL 10 TabMid знято з виробництва. Можна пошукати в неофіційних магазинах, наприклад на eBay.
-
Скільки важить TCL 10 TabMid?
TCL 10 TabMid важить приблизно 325 грамів.
-
Яка діагональ екрана TCL 10 TabMid?
Дисплей TCL 10 TabMid має діагональ 8 дюйма.
-
Скільки камер має TCL 10 TabMid?
TCL 10 TabMid має Одна камера ззаду та Одна камера для селфі.