TCL Tab 10L
Характеристики TCL Tab 10L
Загальне
| Бренд | TCL |
| Модель | Tab 10L |
| Альтернативні назви | 8491X (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Вівторок, 04 Січня 2022 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | ₹7,299 |
Дизайн
| Висота | 243.2 мм (9.57 дюйма) |
| Ширина | 158.2 мм (6.23 дюйма) |
| Товщина | 9.2 мм (0.36 дюйма) |
| Вага | 426 г (15.03 унції) |
| Кольори | Prime Black |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 10.1 дюйма |
| Роздільна здатність | 800 × 1280 пікселів |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Щільність пікселів | 149 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 76.9% |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | MediaTek MT8167 |
| Кількість ядер | 4 |
| Техпроцес | 28 nm |
| Максимальна частота процесора | 1.5 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | Cortex-A35 |
| Тип пам'яті | LPDDR4 |
| Графічний процесор | IMG PowerVR GE8300 |
| Оперативна пам'ять | 2GB |
| Вбудована пам'ять | 32GB |
| Тип накопичувача | eMMC 5.1 |
| Версії | 32GB 2GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 2 МП |
| Можливості | Цифровий зум |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 720p |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 2 МП |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 720p |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 4080 мАг |
Мережі
| Мобільні мережі | Ні |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 4 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Функції Wi-Fi | Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v4.2 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Ні |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| Аудіо | Подвійні динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото TCL Tab 10L
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує TCL Tab 10L?
Ціна TCL Tab 10L становить ₹7,299; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Чи доступний TCL Tab 10L у продажу?
Так, TCL Tab 10L ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить TCL Tab 10L?
TCL Tab 10L важить приблизно 426 грамів.
-
Яка діагональ екрана TCL Tab 10L?
Дисплей TCL Tab 10L має діагональ 10.1 дюйма.
-
Скільки камер має TCL Tab 10L?
TCL Tab 10L має Одна камера ззаду та Одна камера для селфі.