TCL Tab 10s
Характеристики TCL Tab 10s
Загальне
| Бренд | TCL |
| Модель | Tab 10s |
| Альтернативні назви | 9080G (Міжнародна версія) 9081X (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Вівторок, 12 Січня 2021 року |
| Дата старту продажів | Понеділок, 26 Квітня 2021 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €170 |
Дизайн
| Висота | 241 мм (9.49 дюйма) |
| Ширина | 158.6 мм (6.24 дюйма) |
| Товщина | 8.3 мм (0.33 дюйма) |
| Вага | 464 г (16.37 унції) |
| Кольори | Сірий, Срібний |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 10.1 дюйма |
| Роздільна здатність | 1200 × 1920 пікселів |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Щільність пікселів | 224 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 77.4% |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Ні |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | MediaTek MT8768 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 12 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.0 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | Cortex-A53 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | IMG PowerVR GE8320 |
| Оперативна пам'ять | 3GB, 4GB |
| Вбудована пам'ять | 32GB, 64GB |
| Тип накопичувача | eMMC 5.1 |
| Версії | 32GB 3GB RAM 64GB 4GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 10 (Quince Tart) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 8 МП, ƒ/2.0 ( Ширококутний ), 1.12 μm, 1/4.0" Розмір сенсора Автоспалах |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Автоспалах Цифровий зум |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 5 МП, ƒ/2.2 ( Ширококутний ), 1.12 μm, 1/5.0" Розмір сенсора |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 8000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 18 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Так |
Мережі
| SIM-карти | Одна SIM-карта (Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | LTE - cellular model only, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 5 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Мобільна точка доступу, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v5.0 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GPS |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| Аудіо | Подвійні динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Датчик наближення |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Огляди TCL Tab 10s
Відеоогляди
Фото TCL Tab 10s
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує TCL Tab 10s?
Ціна TCL Tab 10s становить €170; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов TCL Tab 10s?
TCL Tab 10s офіційно представили Понеділок, 26 Квітня 2021 року.
-
Чи доступний TCL Tab 10s у продажу?
Так, TCL Tab 10s ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить TCL Tab 10s?
TCL Tab 10s важить приблизно 464 грамів.
-
Яка діагональ екрана TCL Tab 10s?
Дисплей TCL Tab 10s має діагональ 10.1 дюйма.
-
Чи підтримує TCL Tab 10s 5G?
Ні, TCL Tab 10s не підтримує 5G.
-
Скільки камер має TCL Tab 10s?
TCL Tab 10s має Одна камера ззаду та Одна камера для селфі.