Tecno Pova 6
Характеристики Tecno Pova 6
Загальне
| Бренд | Tecno |
| Модель | Pova 6 |
| Дата анонсу | Четвер, 04 Квітня 2024 року |
| Дата старту продажів | Середу, 01 Травня 2024 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €490 |
Дизайн
| Висота | 166.2 мм (6.54 дюйма) |
| Ширина | 76.8 мм (3.02 дюйма) |
| Товщина | 7.9 мм (0.31 дюйма) |
| Вага | 195 г (6.88 унції) |
| Кольори | Синій, Зелений, Сірий |
| Захист | Стійкий до пилу Вологозахищений (від бризок води) |
| Класи захисту | IP53 |
Екран
| Тип екрана | AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.78 дюйма |
| Роздільна здатність | 1080 × 2460 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 396 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 85.5% |
| Пікова яскравість | 1300 cd/m² |
| Сенсорний екран | Так |
| Особливості екрана | 1 мільярд кольорів Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | MediaTek Helio G99 Ultimate |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 6 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.2 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MC2 |
| Оперативна пам'ять | 8GB, 12GB |
| Вбудована пам'ять | 256GB |
| Версії | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 14 (Upside Down Cake) |
| Інтерфейс | HIOS 14 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 108 МП ( Ширококутний ), 0.7 μm PDAF |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | Quad-LED спалах |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 32 МП ( Ширококутний ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | Подвійний LED-спалах Dual-Tone |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Акумулятор
| Ємність | 6000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 70 Вт |
| Можливості | Зворотне дротове заряджання Провідна зарядка від 0 до 50% за 20 хвилин та від 0 до 100% за 50 хвилин (як зазначено) |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так |
| Bluetooth | Так |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| Аудіо | 24-біт/192 кГц Hi-Res аудіо, Бездротове Hi-Res аудіо, Стерео динаміки |
| FM-радіо | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас Гіроскоп Датчик наближення Оптичний підекранний сканер відбитків пальців |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Tecno Pova 6
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Tecno Pova 6?
Ціна Tecno Pova 6 становить €490; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Tecno Pova 6?
Tecno Pova 6 офіційно представили Середу, 01 Травня 2024 року.
-
Чи доступний Tecno Pova 6 у продажу?
Так, Tecno Pova 6 ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Tecno Pova 6?
Tecno Pova 6 важить приблизно 195 грамів.
-
Яка діагональ екрана Tecno Pova 6?
Дисплей Tecno Pova 6 має діагональ 6.78 дюйма.
-
Чи підтримує Tecno Pova 6 5G?
Ні, Tecno Pova 6 не підтримує 5G.
-
Скільки камер має Tecno Pova 6?
Tecno Pova 6 має Одна камера ззаду та Одна камера для селфі.