Ulefone Armor Mini 20
Характеристики Ulefone Armor Mini 20
Загальне
| Бренд | Ulefone |
| Модель | Armor Mini 20 |
| Дата анонсу | Неділю, 01 Вересня 2024 року |
| Дата старту продажів | Неділю, 01 Вересня 2024 року |
| Статус | У продажу |
Дизайн
| Висота | 133.5 мм (5.26 дюйма) |
| Ширина | 63.3 мм (2.49 дюйма) |
| Товщина | 24.9 мм (0.98 дюйма) |
| Вага | 301 г (10.62 унції) |
| Кольори | Чорний |
| Захист | Пил- та водостійкий (витримує струми води під високим тиском; занурюваний до 2 м на 30 хвилин) |
| Класи захисту | IP68, IP69K |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 4.7 дюйма |
| Роздільна здатність | 720 × 1600 пікселів |
| Частота оновлення | 90 Гц |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 373 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 63.1% |
| Захисне скло | Скло Corning Gorilla Glass Victus, Стійкий до падінь (до 2 м), Відповідає MIL-STD-810H, Mohs рівень 4 |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Ні |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | MediaTek Helio G99 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 6 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.2 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MC2 |
| Оперативна пам'ять | 8GB |
| Вбудована пам'ять | 256GB |
| Тип накопичувача | UFS 2.2 |
| Версії | 256GB 8GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 14 (Upside Down Cake) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 50 МП, ƒ/2.0 ( Ширококутний ), 1.2 μm, 1/1.31" Розмір сенсора 64 МП, ƒ/1.8 ( Нічне бачення ) 2 інфрачервоні світлодіоди |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | Подвійний LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 32 МП, ƒ/2.5 ( Ширококутний ), 0.8 μm, 1/2.8" Розмір сенсора |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 6200 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 33 Вт |
| Підтримка бездротової зарядки | Так |
| Потужність бездротової зарядки | 15 Вт |
| Можливості | Зворотне бездротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Швидкість передачі даних | LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 5 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Функції Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Так, v5.2 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| FM-радіо | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Барометр Компас Гіроскоп Датчик наближення Боковий сканер відбитків пальців |
| Додаткові можливості | Присвячений ліхтарик на 500 люменів |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Ulefone Armor Mini 20
Найчастіші запитання
-
Коли вийшов Ulefone Armor Mini 20?
Ulefone Armor Mini 20 офіційно представили Неділю, 01 Вересня 2024 року.
-
Чи доступний Ulefone Armor Mini 20 у продажу?
Так, Ulefone Armor Mini 20 ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Ulefone Armor Mini 20?
Ulefone Armor Mini 20 важить приблизно 301 грамів.
-
Яка діагональ екрана Ulefone Armor Mini 20?
Дисплей Ulefone Armor Mini 20 має діагональ 4.7 дюйма.
-
Чи підтримує Ulefone Armor Mini 20 5G?
Ні, Ulefone Armor Mini 20 не підтримує 5G.
-
Скільки камер має Ulefone Armor Mini 20?
Ulefone Armor Mini 20 має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.