Ulefone Armor Mini 5
Характеристики Ulefone Armor Mini 5
Загальне
| Бренд | Ulefone |
| Модель | Armor Mini 5 |
| Дата анонсу | Пʼятницю, 01 Травня 2026 року |
| Дата старту продажів | Пʼятницю, 01 Травня 2026 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €90 |
Дизайн
| Висота | 142 мм (5.59 дюйма) |
| Ширина | 62 мм (2.44 дюйма) |
| Товщина | 16.5 мм (0.65 дюйма) |
| Вага | 170 г (6.00 унції) |
| Кольори | Чорний |
| Захист | Стійкість до падінь (до 2 м) Пил- та водостійкий (витримує струми води під високим тиском; занурюваний до 2 м на 30 хвилин) |
| Класи захисту | IP68, IP69K |
Екран
| Тип екрана | TFT LCD |
| Діагональ екрана | 2.8 дюйма |
| Роздільна здатність | 240 × 320 пікселів |
| Співвідношення сторін | 4:3 |
| Щільність пікселів | 143 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 27.6% |
| Захисне скло | Відповідає MIL-STD-810H |
Апаратне забезпечення
| Оперативна пам'ять | 1GB |
| Вбудована пам'ять | 8GB |
| Версії | 8GB 1GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDHC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 0.3 МП |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Підтримка відео | Так |
Акумулятор
| Ємність | 2500 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 5 Вт |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Швидкість передачі даних | LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Ні |
| Bluetooth | Так, v2.1 |
| USB-порти | USB Type-C |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Ні |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| FM-радіо | Так |
Можливості
| Додаткові можливості | світлодіодний ліхтарик MP3/MP4-програвач |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Ulefone Armor Mini 5
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Ulefone Armor Mini 5?
Ціна Ulefone Armor Mini 5 становить €90; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Ulefone Armor Mini 5?
Ulefone Armor Mini 5 офіційно представили Пʼятницю, 01 Травня 2026 року.
-
Чи доступний Ulefone Armor Mini 5 у продажу?
Так, Ulefone Armor Mini 5 ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Ulefone Armor Mini 5?
Ulefone Armor Mini 5 важить приблизно 170 грамів.
-
Яка діагональ екрана Ulefone Armor Mini 5?
Дисплей Ulefone Armor Mini 5 має діагональ 2.8 дюйма.
-
Чи підтримує Ulefone Armor Mini 5 5G?
Ні, Ulefone Armor Mini 5 не підтримує 5G.
-
Скільки камер має Ulefone Armor Mini 5?
Ulefone Armor Mini 5 має Одна камера ззаду та не має фронтальної камери.