Ulefone Armor X6
Характеристики Ulefone Armor X6
Загальне
| Бренд | Ulefone |
| Модель | Armor X6 |
| Дата анонсу | Неділю, 01 Грудня 2019 року |
| Дата старту продажів | Неділю, 01 Грудня 2019 року |
| Статус | Знято з виробництва |
Дизайн
| Висота | 150 мм (5.91 дюйма) |
| Ширина | 78.9 мм (3.11 дюйма) |
| Товщина | 14.4 мм (0.57 дюйма) |
| Вага | 223 г (7.87 унції) |
| Кольори | Чорний |
| Захист | Стійкий до пилу Водостійкість |
| Класи захисту | IP68 |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 5 дюйма |
| Роздільна здатність | 720 × 1280 пікселів |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Щільність пікселів | 294 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 58.2% |
| Захисне скло | Стійкий до падінь (до 1,2 м), Відповідає MIL-STD-810G |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | MediaTek MT6580 |
| Кількість ядер | 4 |
| Техпроцес | 28 nm |
| Максимальна частота процесора | 1.3 GHz |
| Архітектура CPU | 32-bit |
| Мікроархітектура | Cortex-A7 |
| Тип пам'яті | LPDDR3 |
| Графічний процесор | ARM Mali-400 MP2 |
| Оперативна пам'ять | 2GB |
| Вбудована пам'ять | 16GB |
| Тип накопичувача | eMMC 5.1 |
| Версії | 16GB 2GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 9.0 (Pie) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 8 МП, ƒ/2.2 ( Ширококутний ) Авто-спалах |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | Подвійний LED-спалах |
| Можливості | Режим безперервної зйомки Компенсація експозиції Високий динамічний діапазон (HDR) Налаштування ISO Панорама Торкніться для фокусування |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 720p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 5 МП |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 720p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 4000 мАг |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Швидкість передачі даних | HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 4 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Функції Wi-Fi | Мобільна точка доступу |
| Bluetooth | Так, v4.0 |
| USB-порти | Micro-USB 2.0 |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GPS |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| FM-радіо | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас / Магнітометр Датчик наближення |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Огляди Ulefone Armor X6
Відеоогляди
Фото Ulefone Armor X6
Найчастіші запитання
-
Коли вийшов Ulefone Armor X6?
Ulefone Armor X6 офіційно представили Неділю, 01 Грудня 2019 року.
-
Чи доступний Ulefone Armor X6 у продажу?
Ні, Ulefone Armor X6 знято з виробництва. Можна пошукати в неофіційних магазинах, наприклад на eBay.
-
Скільки важить Ulefone Armor X6?
Ulefone Armor X6 важить приблизно 223 грамів.
-
Яка діагональ екрана Ulefone Armor X6?
Дисплей Ulefone Armor X6 має діагональ 5 дюйма.
-
Скільки камер має Ulefone Armor X6?
Ulefone Armor X6 має Одна камера ззаду та Одна камера для селфі.