Vivo iQOO 11S
Характеристики Vivo iQOO 11S
Загальне
| Бренд | Vivo |
| Модель | iQOO 11S |
| Альтернативні назви | V2304A (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Вівторок, 04 Липня 2023 року |
| Дата старту продажів | Понеділок, 10 Липня 2023 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €500 |
Дизайн
| Висота | 164.9 мм (6.49 дюйма) |
| Ширина | 77.1 мм (3.04 дюйма) |
| Товщина | 8.4 мм (0.33 дюйма) |
| Вага | 207 г (7.30 унції) |
| Кольори | Чорний, Білий (з брендом BMW M), Блакитне небо |
Екран
| Тип екрана | LTPO4 AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.78 дюйма |
| Роздільна здатність | 1440 × 3200 пікселів |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 518 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 87.3% |
| Пікова яскравість | 1800 cd/m² |
| Захисне скло | Скло Corning Gorilla Glass Victus |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | 1 мільярд кольорів Ємнісний сенсорний екран HDR10+ Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 4 nm |
| Максимальна частота процесора | 3.36 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 1x 3.36 GHz – Cortex-X3 2x 2.8 GHz – Cortex-A715 2x 2.8 GHz – Cortex-A710 3x 2.0 GHz – Cortex-A510 |
| Тип пам'яті | LPDDR5X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 740 |
| Оперативна пам'ять | 12GB, 16GB |
| Вбудована пам'ять | 256GB, 512GB, 1TB |
| Тип накопичувача | UFS 4.0 |
| Версії | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 13 (Tiramisu) |
| Інтерфейс | OriginOS 3 (Китай) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Три камери | 50 МП, ƒ/1.9, 23 mm ( Ширококутний ), 1.0 μm, 1/1.49" Розмір сенсора Оптична стабілізація зображення (OIS) PDAF 13 МП, ƒ/2.5, 47 mm ( Телеоб'єктив ), x2 Оптичний зум PDAF 8 МП, ƒ/2.2, 16 mm ( Ультраширококутний ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | Подвійний LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 16 МП, ƒ/2.5 ( Ширококутний ) |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS |
Акумулятор
| Ємність | 4700 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 200 Вт |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 6 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Мобільна точка доступу, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v5.3 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, NavIC |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | 24-біт/192 кГц Hi-Res аудіо, Технологія Snapdragon Sound, Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас Гіроскоп Датчик наближення Оптичний підекранний сканер відбитків пальців |
| Додаткові можливості | Універсальна специфікація швидкої зарядки (UFCS) USB Power Delivery 3.0 |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Vivo iQOO 11S
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Vivo iQOO 11S?
Ціна Vivo iQOO 11S становить €500; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Vivo iQOO 11S?
Vivo iQOO 11S офіційно представили Понеділок, 10 Липня 2023 року.
-
Чи доступний Vivo iQOO 11S у продажу?
Так, Vivo iQOO 11S ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Vivo iQOO 11S?
Vivo iQOO 11S важить приблизно 207 грамів.
-
Яка діагональ екрана Vivo iQOO 11S?
Дисплей Vivo iQOO 11S має діагональ 6.78 дюйма.
-
Чи підтримує Vivo iQOO 11S 5G?
Так, Vivo iQOO 11S підтримує 5G у діапазонах n1, n3, n5, n8, n28, n40, n41, n77, n78.
-
Скільки камер має Vivo iQOO 11S?
Vivo iQOO 11S має Три камери ззаду та Одна камера для селфі.