Vivo iQOO Z7x
Характеристики Vivo iQOO Z7x
Загальне
| Бренд | Vivo |
| Модель | iQOO Z7x |
| Альтернативні назви | V2272A (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Понеділок, 20 Березня 2023 року |
| Дата старту продажів | Пʼятницю, 24 Березня 2023 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €180 |
Дизайн
| Висота | 164.6 мм (6.48 дюйма) |
| Ширина | 75.8 мм (2.98 дюйма) |
| Товщина | 9.1 мм (0.36 дюйма) |
| Вага | 205 г (7.23 унції) |
| Кольори | Синій, Сірий, Помаранчевий |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 6.64 дюйма |
| Роздільна здатність | 1080 × 2388 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 395 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 85.6% |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 6 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.2 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | Cortex-A78 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 660 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 619 |
| Оперативна пам'ять | 6GB, 8GB, 12GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB, 256GB |
| Тип накопичувача | UFS 2.2 |
| Версії | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 13 (Tiramisu) |
| Інтерфейс | Funtouch 13 (глобальний), OriginOS 3 (Китай) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 50 МП, ƒ/1.8 ( Ширококутний ) PDAF 2 МП, ƒ/2.4 ( Допоміжний модуль ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | Подвійний LED-спалах Dual-Tone |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 8 МП, ƒ/2.0 ( Ширококутний ) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Ємність | 6000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 80 Вт |
| Можливості | Провідна зарядка від 0 до 70% за 34 хвилини (як заявлено) |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 5 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v5.1 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас Гіроскоп Датчик наближення Боковий сканер відбитків пальців |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Vivo iQOO Z7x
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Vivo iQOO Z7x?
Ціна Vivo iQOO Z7x становить €180; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Vivo iQOO Z7x?
Vivo iQOO Z7x офіційно представили Пʼятницю, 24 Березня 2023 року.
-
Чи доступний Vivo iQOO Z7x у продажу?
Так, Vivo iQOO Z7x ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Vivo iQOO Z7x?
Vivo iQOO Z7x важить приблизно 205 грамів.
-
Яка діагональ екрана Vivo iQOO Z7x?
Дисплей Vivo iQOO Z7x має діагональ 6.64 дюйма.
-
Чи підтримує Vivo iQOO Z7x 5G?
Так, Vivo iQOO Z7x підтримує 5G у діапазонах n1, n5, n8, n28, n41, n77, n78.
-
Скільки камер має Vivo iQOO Z7x?
Vivo iQOO Z7x має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.